Banyo Çerçeve

Abone Ol 
tarafından
48
Banyo Çerçeve

Banyonuzda Fotoğraf Görüntülerken Yapılan Yaygın Hatalar

Banyo Resim Çerçeveleri

Banyonuzu dekore etmek, özellikle öne çıkmasını istediğinizde oldukça zor olabilir. Ustaca dekore etmenin en iyi yollarından biri, duvarlar boyunca fotoğraf ve sanat sergilemek olacaktır. Bununla birlikte, yapabileceğiniz birçok yaygın hata vardır ve bu makalede, banyonuzun güzel görünmesi ve iyi bir şekilde bir araya getirilmesi için bunları ele alacağız.

  • Onları Düzgün Bir Şekilde Asmamak

İlk hata, resim çerçevelerini duvara düzgün şekilde sabitlememek olacaktır. Şimdi, çoğu banyo tipik olarak içinde ve dışında çok fazla trafik olan küçük alanlardır. Sonuç olarak, kötü yerleştirilmiş bir çivi veya doğru donanımla duvara düzgün şekilde sabitlenmemesi nedeniyle fotoğraflarınızın duvardan kolayca düşmediğinden emin olmanız gerekir.

İstediğin son şey, biri kapıyı her çarptığında düşen bir fotoğrafa sahip olmak! Bu nedenle, tüm fotoğraflarınızı güvenceye almak için uygun donanımı aldığınızdan emin olun, böylece küçük bir hareketle düşme veya kayma riski taşımazlar.

  • Duvarların Aşırı Kalabalık Olması

Diğer bir yaygın hata, banyonuzdaki tüm duvarları sanat veya fotoğraflarla doldurmaya çalışmaktır. Bu durumda, daha azı daha fazladır ve tüm duvarlara fotoğraf yerleştirmekten kaçınmalısınız, çünkü bu, alanı olduğundan daha darmadağın ve daha küçük gösterebilir. Banyonuzda beyaz alan olması önemlidir ve güçlü veya etkili bir fotoğrafın banyonuzun hissi üzerinde 2 – 10 fotoğrafa sahip olmaktan daha iyi bir etkisi olacaktır.

  • Tüm Yanlış Renklerle gitmek

Üçüncüsü, banyonuz için bir fotoğraf veya fotoğraf seçerken, banyonuzun veya evinizin renklerine uymanız cazip gelebilir. Bununla birlikte, bu aşırı eşleşmeli bir etki yaratabilir. Aynı renk şemasına bağlı kalmak zorunda değilsiniz ve bunu yaparsanız bu son derece sıkıcı olabilir. Bunun yerine, renk düzeninden kurtulmalı ve banyo fotoğraflarınıza renk, yaşam ve ilgi enjekte etmelisiniz.

  • Yanlış Boyut Çerçevesini Seçme

Ardından, yanlış fotoğraf ve çerçeve boyutunu seçmek, birçok kişinin bilmeden yaptığı başka bir hatadır. Boyutları kontrol ettiğinizden emin olun! Yapabileceğiniz en kötü şeylerden biri, daha büyük bir fotoğrafa ihtiyaç duyan büyük bir duvara çok küçük bir fotoğraf koymaktır. Doğru boyuttan emin değilseniz, harika bir rehber var 

Yanlış fotoğraf boyutunu seçmenin yanı sıra, fotoğrafı banyonuzun duvarlarına çok yükseğe veya çok alçağa da asabilirsiniz. Bu en yaygın hatalardan biridir, ancak neyse ki düzeltilmesi oldukça basittir. Fotoğrafların görüş alanınızın dışında olması için çok yüksek olmasını istemezsiniz. Bu nedenle, mükemmel noktayı bulana kadar ayarladığınızdan emin olun.

Özetle, bunlar çoğu insanın banyolarında fotoğraf ve sanat sergilerken yaptığı yaygın hatalardan sadece birkaçı. Bu nedenle, banyonuzun mümkün olduğunca güzel ve estetik görünmesini sağlamak için bunları aklınızda tuttuğunuzdan emin olun.

Konaklama