Çatı Kiremit

Abone Ol 
tarafından
36
Çatı Kiremit

Çatınızı Patlatacak 4 Kiremit Rengi

Çatı Kaplama Hizmetleri

Birçok ev sahibi çatılarının önemini gözden kaçırır. Sizi sadece Doğa Ana’dan korumakla kalmaz, aynı zamanda profesyonelce kurulmuş bir çatı da bir evin estetik açıdan daha hoş görünmesini sağlayabilir.

Evinizi mahallenin gururu yapmak istiyorsanız, taze zona takmayı düşünmelisiniz. Ancak Metro Roofing gibi şirketleri aramaya başlamadan önce, hangi renk kiremiti kurmak istediğinize karar vermeniz gerekir.

Bu basit bir görev gibi gelebilir, ancak söylenenden çok daha kolaydır. Zona rengi evinizdeki önceden var olan renklerle iyi gitmezse, potansiyel olarak evinizin daha kötü görünmesini sağlarsınız!

Eviniz için bir zona rengi seçmekte zorlanıyorsanız, bu renkleri denemekten çekinmeyin.

Siyah
Siyah Çatı Kiremitleri

Kıyafet, mobilya veya çatı olsun, siyah her şeye yakışır. Siyah zona, herhangi bir eve seçkin ve temiz bir görünüm verebilir. Ek olarak, karanlık görünümleri yoldan geçenlerin çatıdaki lekeleri, çizikleri veya tutarsızlıkları tespit etmesini zorlaştırır.

Bununla birlikte, siyah rengin ısıyı emdiğini belirtmekte fayda var. Bu, siyah kiremitlerin daha açık renkli bir kiremitten daha fazla ısı emeceği anlamına gelir. Sıcak iklime sahip bir bölgede yaşıyorsanız, siyah zona hastalığından kaçınmak isteyebilirsiniz.

Açık Gri
Açık Gri Çatı Kiremitleri

49 ton daha olsa bile açık gri, zona için harika bir renktir. Gri, bej, kahverengi veya pembe tuğlalarla iyi giden nötr bir tondur.

Açık gri zona sadece konut binalarında harika görünmez. Aşağıdaki gibi küçük yapılara açık gri zona ekleyebilirsiniz:

Müstakil Garajlar
Hangarlar
Carport’lar
Açık gri kiremitlerinizin su geçirmez olmasını sağlamak istiyorsanız, kiremitlere fırtına çivileri ve ek katran katmanları ekleyen bir çatı kaplama şirketi aramalısınız. Bu sizin, ailenizin ve eşyalarınızın elementlerden korunmasını sağlayacaktır.

Koyu Kırmızı
Koyu Kırmızı Çatı Kiremitleri

Yaygın bir seçim olmasa da koyu kırmızı zona cesurdur ve evinizi bölgedeki diğer konut binalarından öne çıkarabilir. Kırmızı renk, enerjiyi ve gücü ifade eder – yeni koyu kırmızı zona taktıktan sonra evinizin sahip olacağı iki özellik.

Evinizin dış cephesinde aşağıdaki gibi renkler varsa koyu kırmızı zona denemelisiniz:

Koyu Kahverengi
Koyu Gri
Yeşil
Bahsetmiyorum bile, koyu kırmızı çatılar sonbahar ve kış gibi daha soğuk mevsimlerde harika görünür. Sonbaharda, düşen yapraklar ve turuncu-pembe gün batımları ile güzelce karışırlar. Kışın kar ve bulutların arasında göze çarparlar.

Kahverengi
Kahverengi Çatı Kiremitleri

Açık veya koyu kahverengi zona ile asla yanlış gidemezsiniz. Bu geleneksel tonlar çok doğal bir görünüme sahiptir ve bu da onları ormanlık alanlardaki konut binaları için mükemmel kılar.

Farklı bir şey denemek istiyorsanız, açık ve koyu kahverengi zona karışımı elde edebilirsiniz. Bu, çatınıza kişilik ve bireysellik kazandıracaktır.

Eviniz için yeni zona seçerken asla aceleci bir karar vermemelisiniz. Ancak zamanın özü buysa, siyah, açık gri, koyu kırmızı ve kahverengi gibi renkler çekici, güvenli seçeneklerdir.

Sera Bahçesi