Çatı Tasarımları

Abone Ol 
tarafından
51
Çatı Tasarımları

Çatınızın iyi görünmesini istersiniz, ancak aynı zamanda nem ve suyun mülkünüze girmesini de önlersiniz. Üçgen çatılar evinizin mimari güzelliğini arttırır. Uzatılmış veya asılı deseni takip etmek için de değiştirilebilirler. Bu evler için simetrik eğimli bir çatı koymalısınız.

Çatınız evinizi korumak için oradadır, ancak ek olarak, evinizin dış çekiciliğinin çoğundan sorumludur.

Yazlık çatılar yenilikçi ve hoştur. Kulübe çatılarda bulduğunuz malzeme türü olan keçe, zamana dayanıklı bir çatı için mükemmel değildir. Tek bir otomobil garajı için çatı inşa etmek kolaydır, ancak kirişlerin şekli ve yapısı gibi göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey vardır.

Eviniz kalenizden daha fazlasıdır; tarzınızı yansıtır. Bir ev inşa etmek uzman bir girişimdir. Aksi takdirde, eviniz bir mobilya showroomu gibi bir şeye dönüşecektir. Küçük bir çatı tasarımına geçtiğinizde küçük evler güzel ve kompakt görünebilir. Dekorasyon odaları 2020 olağanüstü bir alternatif olacaktır.

Yuvarlak çatılar şık ve şıktır. İyi görünümlü bir tavan bile mimari olarak zayıfsa savunmasız olabilir. Bir tepsi tavanı zarif bir oturma odası yaratabilir.

Endişelenmen gereken tek şey, hangi seçeneğe gitmek istediğini daraltmak! Aksi takdirde, şimdi tavanlarınızın harika görünmesi için birkaç seçenek var. Fiyat aynı zamanda tüm taban alanına da bağlıdır. Planların fiyatı, ev tasarımına ve planın kaç sayfa olduğuna bağlıdır.

En önemli şey her zaman mekanın farklı renkleri ve unsurları arasındaki dengeyi bulmaktır. İçeride, değişiklikler biraz daha önemli. Ayrıca, sedanın yanlarında görülürler ve çatısı vücudun geri kalanı üzerinde yüzer gibi görünür. Sonunda, büyük eğimli çatıyı bulabilmek için önce mükemmel bir tasarım fikri üretmeli ve ardından güvenilir bir müteahhit bulmalısınız. Plan çok geleneksel görünüyor ama yine de çok akıllı görünüyor, bu da finansal açıdan harika bir seçim.

Zarif bir yüzeyle ilgileniyorsanız çatıyı beyaza boyamak mümkündür. Maksimum hayret elde etmek için onları beyaza boyayın. Örneğin, standart boya veya komple sıva ve daha yüksek üstün yüzeyler seçebilirsiniz.

Ne yazık ki, dört tekerlekten çekiş düzeni şu anda mevcut değil. Ayrıca, her tasarım farklı malzemeler ve farklı yapılar gerektirir. Düz çatı tasarımları konut binalarında çok tipiktir. Komple bir çatı tasarımı, Fort Worth müteahhitlerinin size söyleyeceği ev uzmanı çatı kaplaması için bir kapak görevi görür. Asimetrik kulübe çatı tasarımlarına ek olarak simetrik olarak da karar verebilirsiniz. Çeşitli eğimli çatı tasarımları vardır ve her birinin bazı varyasyonları vardır. Bugün planları mevcut olsa da gerçek şu ki iki eğimli çatı yapım yöntemi var.

Her evin tamamen farklı çatı tasarım çözümlerine sahip olduğu bir toplulukta yaşamak mükemmel bir fikir değildir. Çatı sistemlerimiz sadece güzel görünmek için değil, aynı zamanda uzun süre dayanmak için tasarlanmıştır. Volvo’nun Sensus dokunmatik ekran süreci de biraz modası geçmiş hissetmeye başlıyor. Yenilikçi tasarımlı bir yapıya sahip olmak istiyorsanız yuvarlak tasarımı seçebilirsiniz. Her çatı malzemesi belirli avantajlar ve dezavantajlar içerir.