Chesterfield Deri Koltuk

Abone Ol 
tarafından
218
Chesterfield Deri Koltuk

Çalışanlarınızın Ofisteki Çalışma Koşullarını İyileştirmeye Yönelik ipuçları

Direktörler Deri Chesterfield Ofis Koltuğu

Bir ofiste çalışmak, aynı zamanda iyi para ödeyen memnuniyet verici bir iş olabilir. Bir işletmeyi yönetiyorsanız, bu aynı zamanda günlük belirli görevleri yerine getirmenize yardımcı olması için çalışanları işe almanız gerektiği anlamına gelir. Tipik olarak, çalışanlar ofiste haftada yaklaşık kırk ila elli saat harcarlar; Bu nedenle patron olarak her zaman refahlarına bakmak esastır. İşletmenizin gelişmesi için ihtiyacınız olan şey üretken ve güvenilir çalışanlardır. Onları olabildiğince rahat ve mutlu ederek hak ettikleri en iyi çalışma koşullarını vermek gerekir. Çalışanlarınızı her gün işe gelmek için mutlu ve motive etmeye başlamanıza yardımcı olacak bazı yararlı ipuçları.

  • Onlara Doğru Ofis Mobilyalarını Sağlayın
    Doğru Ofis Mobilyaları

Çalışanlar her gün ofiste uzun saatler geçirdikleri için, zamanlarının çoğunu masalarının arkasında oturup evrak işleri yaparak veya bilgisayarlarının önünde yazarak geçirirler. Uzun süreli oturma duruşlarını etkileyebilir ve sonunda sırt ağrısına dönüşebilir. Bu nedenle, gün boyu rahat olmalarını sağlamak için Chesterfield sandalyesi gibi yüksek kaliteli mobilyalara yatırım yapmayı düşünmelisiniz. Zaman zaman ayakta çalışmayı tercih edenler için mükemmel olacak birkaç ayaklı masaya da yatırım yapmalısınız. Çalışanlarınıza iş istasyonlarını seçme esnekliği vermek, üretkenlikleri için harikalar yaratabilir.

  • Ofis Alanınızı Boşaltın
    Ofis Alanı

Çalışanlarınızın ofise girdikleri anda kendilerini rahat hissetmeleri hayati önem taşır. Darmadağın ofis alanı, çalışanlarınızın günlük görevlerine odaklanma yeteneklerini de etkileyebilir. Etrafınızda çok fazla karışıklık olduğu için bir şeyler aramanın ne kadar sinir bozucu olduğunu hayal edin. Ayrıca, yerleşik müşterileri kabul ediyorsanız, darmadağın bir işyeri iyi bir izlenim bırakmanın en iyi yolu değildir. Artık kullanılmayan her şeyden kurtulmanıza yardımcı olacak profesyonel bir temizlik hizmeti kiralamak en iyisi olacaktır. Eski dosya dolapları, eski bilgisayarlar, yazıcılar ve diğer eski mobilyalar doğrudan geri dönüşüm merkezine gitmelidir.

  • Aydınlatma hakkında bir şeyler yapın
    Ofis Aydınlatması

Birçok işveren, uygun aydınlatmanın çalışanların ruh hali ve işteki performansı üzerindeki olumlu etkilerinin farkında değildir. Araştırmalara göre, doğal ışık kaynaklarına sahip bir işyeri, çalışanların işlerini sorumlu bir şekilde yapma konusunda daha motive olmalarına yardımcı olabilir. Daha iyi aydınlatma, tüm personelinizin genel ruh halini de iyileştirir, bu da işiniz için iyi bir şeydir. Bazı ofis pencerelerini açarak doğal ışık kaynağınızı artırabilirsiniz. Ancak bu kurulum mümkün değilse, ampulleri daha parlak bir şeyle değiştirmek en iyisi olacaktır, bu da çalışanları mesai saatleri içinde daha uyanık hale getirecektir.

Son olarak, çalışanlarınızı yorgun hissettiklerinde kısa molalar vermeye teşvik etmek önemlidir. Dinlenebilecekleri ve meslektaşlarıyla takılabilecekleri büyük kanepeler ve televizyonlar içeren dinlenme odaları belirlemelilerdi.