Döşeme Çivisi

Abone Ol 
tarafından
81
Döşeme Çivisi

Bir Sonraki Döşeme Projeniz için Çiviler

Kendinize ait bir döşeme projesi oldukça eğlencelidir ve karıştırıp eşleştirmeniz için farklı malzeme seçenekleri nedeniyle yaratıcı yönünüzü açığa çıkarabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz ahşap türünden, ne tür kumaşlarla eşleştirmek istediğinize, hangi küçük parçaları kullanmak istediğinize ve hatta her şeyi inşa etmek veya yeniden inşa etmek için kullanacağınız döşeme çivilerine kadar. ile. Evet, döşeme çivileri bile inşa ettiğiniz veya yeniden döşediğiniz mobilya parçalarında büyük rol oynayabilir çünkü herhangi bir mobilya parçasına zarafetin veya zarafetin son dokunuşunu ekleyebilir. Döşeme projenize uygun ne tür döşeme çivileri kullanacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa, kullanabileceğiniz farklı tip ve türlerin bir özetini görmek için okumaya devam edin.

Kubbeli Döşeme Çivileri

Hem yüksek hem de alçak kubbeli döşeme çivileri kullanarak yaratıcı detaylarla ve hatta desenlerle dolu döşemeli mobilya parçaları oluşturabilirsiniz. Bu tırnak türü herhangi bir mobilya parçasında kolayca fark edilebilir. Bu nedenle kanepenizin veya oturma yerinizin süslemesini takip etmek gibi desenler oluşturmak için kullanabileceğiniz tırnak türüdür. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kaplama ve renklerde gelir, böylece tercih ettiğiniz herhangi bir kumaş türüyle karıştırıp eşleştirmeniz daha kolay olur. Örneğin, çikolata kahvesi bir deri kanepe tasarlamak ve yapmak istiyorsanız, renkle iyi uyum sağlamak için antika bir döşeme çivisi veya onu öne çıkaracak bir şey kullanarak kumaşı ahşaba yapıştırabilirsiniz. bronz veya altın kaplama gibi. Çok fazla tasarımları yok ve temiz bir görünüme sahipler, bu yüzden basit ama aynı zamanda ortaya çıkacak bir şey istiyorsanız, bu mükemmel.

Dekoratif Döşeme Çivileri

Yaratıcı yönünüzü açığa çıkarmak istiyorsanız, bir tasarıma sahip döşeme tırnaklarını tercih edebilirsiniz. Heico Direct’te çok çeşitli şekiller, boyutlar, tasarımlar, renkler ve yüzeyler arasından seçim yapabilirsiniz. Futbol Dolgulu, Yüksek veya Alçak Kubbeli Papatya, Pirinç üzerine Nikel veya Cilalı Pirinç Rozet, Petekli Dolgulu ve çok daha fazlası gibi daha basit tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Biraz daha maceracıysanız, Konik Kafa şeklinde daha büyük parçaları veya kocaman tırnak başlı Bronz Rönesans tasarımını, hatta oval veya dikdörtgen şeklinde olanları tercih edebilirsiniz. Ancak tasarımla tamamen dışarı çıkmak istiyorsanız, kelebek şeklinde veya fleur de Lis şeklinde tırnak başı gibi benzersiz parçalara ve turkuaz denizyıldızı tasarımlı yuvarlak kafa ve pirinç kaplama gibi benzersiz tasarımlı diğer parçalara sahipler.

Kristal Döşeme Çivileri

Dekoratif tırnaklar sizin için işe yaramazsa, üzerinde kristaller bulunan döşeme parçalarını her zaman tercih edebilirsiniz. Bu parçalar sadece son derece dekoratif olmakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir döşemeli mobilyaya anında bir zarafet ve sınıf dokunuşu katar. Kehribar, Siyah, Berrak, Yeşil, Mavi, Turkuaz, Pembe ve Mor gibi aralarından seçim yapabileceğiniz farklı türde renkli kristaller de vardır. Ayrıca şaftlı normal tırnak ve tırnak başı gibi iki stilde gelir, ayrıca daha kolay tutturmak için bir ucu olanlar.

Renkli Döşeme Çivileri

Bir döşeme projesinde olduğu gibi bunu yapmanıza izin veren belirli projeler söz konusu olduğunda yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarmak, bir araya getirmeyi asla hayal etmediğiniz bireysel stilleri ve renkleri karıştırıp eşleştirmeniz için mükemmel bir fırsat olacaktır. Ama sonunda şaşırtıcı bir şekilde güzel çıktı. Bu tam da renkli döşeme çivileriyle yapabileceğiniz türden bir şey. Kırmızı, Sarı, Mavi, Beyaz, Mercan, Devetüyü, Ten Rengi, Badem, Kobalt, Bakır, Krema ve çok daha fazlası arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renklerle, onu karıştırmak ve eşleştirmek için sanatsal özgürlüğe sahipsiniz. kullanmak istediğiniz kumaş türü.

Kare Döşeme Çivileri

Genellikle yuvarlak veya kubbe şeklindeki normal parçaların ötesine geçmek istiyorsanız, Heico Direct’in kare şeklindeki döşemelik tırnak parçaları için geniş seçimini de düşünebilirsiniz. Bu tür döşeme çivileri, döşemeli mobilyaların her bir parçasına, diğer parçalara kıyasla onu öne çıkaracak ve benzersiz kılacak harika bir vurgu verecektir.