Evde Spor Salonu Kurmak

Abone Ol 
tarafından
81
Evde Spor Salonu Kurmak

Garajınızı bir Spor Salonuna Nasıl Dönüştürebilirsiniz?

Dönüştürülmüş Garaj Spor Salonu

Evde spor salonuna sahip olmak, gece geç saatlerde spor seansı yapmak için trafikte araba kullanmaktan çok daha uygundur. Ayrıca işten eve dönüp spor salonuna gitmek çok yorucu. Ev jimnastik salonu tüm bu çözümler için en iyi çözümdür. Bugün, giderek daha fazla insan bir ev spor salonu kurarak zindeliklerine ve refahlarına yatırım yapıyor. Ancak en büyük zorluk, ev spor salonunuzu yapmak için mükemmel yeri bulmaktır. Antrenmanınız için fazladan bir odanız yoksa, garajınızdan daha iyi bir yer ne olabilir? Bu makalenin altında, garajınızı harika bir ev spor salonuna nasıl dönüştürebileceğinizden bahsettik. Öğrenmek için okumaya devam edin.

Her Şeyi Çıkar

Her şeyden önce, her şeyi garajınızdan çıkarmanız gerekir. Her evde garaj, her şeyin bittiği yer olma eğilimindedir. Her şeyi atın ve tekrar kullanılabilecek şeyleri arayın. Bir süredir kullanmadığınız tüm eşyaları verin. Hatta bir şeyler satabilir ve onlardan para kazanabilirsiniz. Boş garaj size çalışmanız için bir alan sağlayacak ve onu bir spor salonuna dönüştürmek için ne gibi değişiklikler getirebileceğiniz konusunda daha iyi fikirler üreteceksiniz.

Daha Fazla Depolama Alanı Oluşturun

Garajınızı egzersiz alanınıza dönüştürürken, sınırlı kareyi en üst düzeye çıkarmak için hackleri düşünmeniz gerekir. Her şeyi oraya sığdırmak gerçek bir meydan okumadır. Yapmanız gereken, alanı düzenli tutmak ve köpük silindirler, koşu bantları, direnç bantları, yoga paspasları, dambıller ve gerekli tüm ekipmanlar gibi egzersiz ekipmanlarınızı saklamak için duvarları ve tavanları kullanmaktır. Saplamalar arasındaki boşluğu kullanarak 10 kat daha fazla şey saklamanıza izin verdiği için dikey depolamaya gittiğinizden emin olun. Bu şekilde, spor salonunuza eklemek istediğiniz her şeyi koyabilir ve istediğiniz zaman ayarı değiştirebilirsiniz.

Alanı Çekici ve Konforlu Hale Getirin

Spor salonunda, daha iyi çalışmak için kendinizi iyi hissetmek istemezsiniz. Bunun için uzaya bazı değişiklikler getirmeniz gerekiyor. Öyle olmadıklarını hissetmenize rağmen, küçük şeylere bir kez baktığınızda, spor salonunu her zamankinden daha konforlu hale getirmek için tamir edilmesi gereken bir şey fark edeceksiniz. Örneğin, döşemeyi değiştirmeniz, aynalar eklemeniz, alanı yalıtmanız, duvarları boyamanız ve egzersiz yaparken müzik dinlemek için bazı hoparlörler yerleştirmeniz gerekir. Alanı yalıtıyorsanız, garaj kapınızın iyi çalıştığından emin olmanız gerekir. Değilse, kapıyı tamir ettirmek için herhangi bir güvenilir Garaj Kapısı Tamir servisini aramalısınız. Rahat ve çekici bir alana sahip olmak sizi daha iyi çalışmaya motive edecektir.

Ekipmanı Al

Tabii ki, garajınızı spor salonuna dönüştürdüğünüzde, ekipman olmadan eksiktir. İç mekan ve her şeyle işiniz bittiğinde, hangi smith makinesini koymak istediğinize ve nasıl çalışmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Bu sizin ev spor salonunuz olacağından, bölgeyi çok fazla makine ile doldurmamalısınız. Kullanmadığınız ekipmanla yer doldurmak yerine zaten kullandığınız ekipmana bağlı kalın. Bu sadece alanın daha küçük, rahatsız edici ve çalışması zor görünmesini sağlayacaktır.