Fransa Emlak

Abone Ol 
tarafından
82
Fransa Emlak

Fransa’da Emlak

Fransa’da Güzel Emlak

Fransa büyüleyici bir kültüre sahip güzel bir ülkedir. Bazı insanlar Fransa’da yaşamak için bir rüya görebilir. Fransa inanılmaz bir mimariye ve muhteşem bir doğa manzarasına sahip olduğu için söylenecek çok şey yok. Ancak Fransa’da güzel bir yerde yaşamak için insanların güvenilir bir emlakçıda yaşaması gerekebilir. İnsanlar tarafından birkaç emlakçı seçilebilir. Ancak, mükemmel hizmet, eksiksiz konaklama sağlayan ve stratejik yer özelliğine sahip profesyonel emlakçıyı seçmek daha iyi olacaktır.

Lüks Emlak Fransız Rivierası

Tamamen kolaylaştırılmış lüks bir evde yaşamak ve evinizden güzel bir manzaraya sahip olmak istiyorsanız, Michaël Zingraf Christie’s International Real Estate ile iletişime geçebilirsiniz. Bu gayrimenkul mükemmel hizmet, yasal ve eksiksiz kolaylaştırma sağlar. Mali, idari yönetim, ev personeli yönetimi, tadilat ve dekorasyon işleri gibi bazı hususlarla ilgilidirler. Mali ve idari yönetim, teklif, hasar durumunda yardım, fatura ve diğerleri gibi farklı giderlerin ödenmesini içerir. Ayrıca, bahçe, yüzme havuzu ve hatta klima gibi hem genel hem de özel yerlerin hizmetçisini gönderecekleri için ev personeli yönetimlerini de ilgilendirirler. Ayrıca en iyi ustaları göndererek ve işlerini kontrol ederek müşterinin evlerini dekore etmesine yardımcı olurlar. Genel olarak, bu emlak acentesinde iki tür ev düzenlemesi vardır. Satılık ev ve kiralık ev sağlarlar. Satılık ev çeşitli konumlarda yer almaktadır. Bunlardan biri lüks emlak Fransız Rivierası. Bu yerler, farklı tasarım ve boyutlarda bazı ev türleri sağlar. Evlerin adı Antibes – Golfe Juan bölgesi, Biot, Cannes, Cannes, Californie, Cannes, Croisette, Cap d’antibes, Grimaud, Monako bölgesi, Mougins bölgesi, Nice bölgesi, Opio bölgesi, Saint-Jean, Cap Ferrat bölgesi, Saint-Paul de Vence bölgesi, Saint-Tropez’dir bölge, Sainte-Maxime bölgesi, Théoule-sur-Mer bölgesi Valbonne bölgesi ve Var Backcountry. Evler, güzel bir manzara oluşturan ve huzurlu bir his yaratan Gigaro plajına yakın konumdadır.

Fransa’da Emlak

Michaël Zingraf Christie’s International Real Estate’in bir diğer konumu da lüks emlak Provence’tır. İnsanlar bu yerlerden bir ev satın alabilir veya kiralayabilirler. Bu konumdan Aix-en-Provence, Arles – Camargue – Gard, Avignon, Gordes – Kuzey, Luberon, Lourmarin – Güney, Marsilya bölgesi, Saint-Rémy de Provence – Alpilles gibi birkaç ev türü vardır. ve Batı Var. Bir ev kiralamak istiyorsanız, Gordes ve Luberon’u seçmeniz gerekebilir. Dinlenme evi satış süreci için sağlanmıştır. Bu emlakçı ayrıca daireler, köy evleri, villa, Mas, otel, Bastide ve Bağ mülkü gibi bazı mülk türleri de sağlıyor. Provence sektöründen deniz manzarası, sahil, çağdaş ve prestij gibi birkaç ana dış mekan manzarası vardır. Bu dış mekan manzarası evin güzelliğini artıracaktır. Ayrıca evlerinden yatak odası sayısını da seçebilirsiniz. Yapmanız gereken, aileniz için en iyi evin hangisi olduğuna karar vermek.