Garaj Dekorasyon

Abone Ol 
tarafından
91
Garaj Dekorasyon

Kullanılmayan Bir Garajı Kullanmanın 4 Yolu

Ev sahiplerinin üçte biri garaj kapısını kapalı tuttuklarını itiraf ediyor, böylece diğerleri içerideki karışıklığı görmüyor. Bu, çoğu insanın garajını, yararlanabilecekleri bir odadan çok bir depolama birimi olarak gördüğünü gösterir. Neden bu odayı tüm ailenin kullanabileceği veya kendiniz için kullanabileceğiniz üretken bir odaya dönüştürmüyorsunuz? Bugünün makalesinde, kullanılmayan bir garajdan yararlanmanın dört yolunu sizinle paylaştık.

Bir Airbnb’ye Dönüştürün

Birçok insan bunu yapıyor – garajlarını bir Airbnb’ye dönüştürüyor. Neden yapmasınlar ki? Tek yapmanız gereken paranızın bir kısmını garajınızı yenilemeye yatırmak ve ardından kiradan aylık gelir elde edebilirsiniz. Kulağa harika gelmiyor mu? Bununla birlikte, yeni garajınızın rahat olması ve bir apartman dairesinde aramanız gereken tüm temel özelliklere sahip olması gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız. Örneğin, bir banyo ve bir mini mutfak olmalıdır. Kiracıya yalıtım ve uygun bir giriş sağlamak için garaj kapıları değiştirilmelidir. Ayrıca sade bir deneyim sağlamak için tavan ve döşeme yapılmalıdır.

Sinema Salonu

Kim film izlemeyi sevmez ki? Arkadaşlar ve aile ile daha da iyi. Yine, mükemmel sinema odasını elde etmek için biraz para yatırmanız gerekecek, ancak bir kez bittiğinde kendinize teşekkür edeceksiniz. Başlamak için, gerekirse döşemeyi iyileştirin. İkincisi, odayı yeniden boyayın ve iyi yalıtılmış ve klimalı hale getirin. Üçüncüsü, biraz kilim ve güzel kanepeler yerleştirin. Dördüncüsü, geniş bir LCD ekrana yatırım yapın. İçecekleri soğutmak için farklı aydınlatma ve küçük bir buzdolabı da ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar yaratıcı olun; Yeni sinema odanızın her zaman istediğiniz gibi görünmesini sağlayın. Yine de, ses geçirmeyen yeni garaj kapıları alın. Onarıma ihtiyacı varsa, Garaj Kapısı Onarımından yardım alın.

Spor Salonu Odası

Egzersiz yapmayı seviyorsanız ve spor salonuna gitmek için zamanınız yoksa, spor salonunuzu evde yapın – garajınızı kapalı bir spor salonuna dönüştürün. Bu, özel olarak egzersiz yapmayı tercih edenler için de iyidir. Bununla ilgili iyi şeylerden biri, bir sürü ağır ve pahalı makineye ihtiyaç olmamasıdır. Aşağıdakilere sahip olmanızı öneririz: bir kum torbası, bir yoga matı, bazı ağırlıklar, bir koşu bandı ve isterseniz bir egzersiz bisikleti bile yapacaktır. Yine, istediğiniz kadar yaratıcı olun ve ev spor salonunuzu tercihinize göre özelleştirin.

Ev Ofis

Ofis işinizi bitirmek için evinizin herhangi bir yerinde mahremiyetinizi elde edemiyorsanız, garajı bir ev ofisine dönüştürmenin zamanı geldi. Garajı bir Airbnb’ye dönüştürmeye benzer şekilde, bu biraz daha fazla yatırım gerektirecek bir şeydir, ancak son teslim tarihlerinizi karşılamanın meyvesini gördüğünüzde kendinize teşekkür edeceksiniz. Rahat bir ofis inşa etmek için döşeme olarak fayans veya halı döşeyin, yalıtım sağlayın, gerekirse duvarları yeniden boyayın, bir masa ve kanepe ekleyin veya doğrudan evden çalışmak için ihtiyacınız olan her şeyi ekleyin.