Gömme Gardrop

Abone Ol 
tarafından
79
Gömme Gardrop

Gömme Gardırop Seçmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Odanızda daha fazla alana sahip olmayı düşünüyorsanız, büyük olasılıkla gömme bir gardıropa sahip olmayı düşünürsünüz. Gardırobun garip yerlerde kalması anlamına gelse bile, yatak odanıza uyacak şekilde gömme bir gardırop yapılır.

Takılı bir gardırop seçmeden önce göz önünde bulundurulması gereken şeyler vardır, örneğin:

  • Hareket Ettirilemez
    Gömme gardırop satın almak için ipuçları

Gömme bir gardırop için gidiyorsanız, bu, taşınmak istiyorsanız gardırobunuzu yanınıza alamayacağınız anlamına gelir. Ancak evinizde kalıcı olarak kalıyorsanız, takılı bir gardırop kullanmayı düşünebilirsiniz çünkü birçok faydası vardır. Takılı bir gardırop taşınamaz veya yeniden yerleştirilemez, bu nedenle kullanmadan önce göz önünde bulundurulması gereken bir şeydir.

  • Ailenizin ihtiyacını Düşünün

Büyüyen bir aileniz varsa, geniş oldukları ve birçok şeyi barındırabilecekleri için gömme bir gardırop almayı düşünmelisiniz. Dayanıklıdırlar ve ayrıca temizlenmesi çok kolaydır. Sizin ve aileniz için uzun vadeli bir yatırım olacak.

  • Bütçenizi Düşünün

Takılı bir gardırop seçerken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Fiyata göre değişen çok sayıda gömme dolap vardır, bu nedenle sahip olduğunuz bütçeyle çalışırsınız. Tam gömme bir gardırop alabilir veya kendiniz tasarlayabilir, hatta sizin için profesyonel bir tasarıma sahip olabilirsiniz; hepsi bütçenize bağlı.

  • Odanızın Boyutunu Düşünün

Gömme dolap tasarımını seçerken yatak odanızın şekli ve boyutu önemlidir.

Küçük bir yatak odanız varsa, aynalı kapılı gömme bir gardırop alabilirsiniz, bu nedenle sahip olduğunuz alanla çalışmak için ayrı ayrı ayna almanıza gerek kalmaz.

  • İç mekan

Takılı bir gardırop seçerken, gardırobun içini dikkatlice düşünmelisiniz. Sadece dışarıda değil, içeride de harika görünmeli. Önemli olan, gardırobun uyması gereken her şeye uyabilmesidir. Gardırobun iç kısmının nasıl görünmesini istediğiniz konusunda net olmalısınız ve farklı türdeki eşyaları saklamak için tamamen maksimize edilmelidir.

  • Gardırobun Takılması

Gardırobun takılması, takılı bir gardırop seçerken göz önünde bulundurmanız gereken başka bir şeydir. Gömme dolap satan bazı şirketler de montaj hizmetleri sunmaktadır. Gardıropu kendiniz sığdırmak mümkündür, ancak yapamazsanız, kurulum hizmetlerinin gardıropa uymasını isteyebilirsiniz.

Sonuç
Gömme Dolaplar, yatak odanızdaki eşyaları düzenli hale getirmek için veya odanızda daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda en iyi şekilde kullanılır. Bu gömme dolaplar, hareketli olmadığı için kalıcı olarak ikamet etmeye karar verdiğiniz kendi evinizde de en iyi şekilde kullanılır. Dolaplar uzun vadeli yatırımlardır ve bunları kullandığınız yıl boyunca değer katar. Daha profesyonel tavsiyeler için bizi FCI London’da kontrol etmelisiniz.

Mutfak Raf Modelleri