Home Ofis Dekor

Abone Ol 
tarafından
73
Home Ofis Dekor

Küçük ev Ofisinizi dekore etmek için 5 Konsept

Hızlı hareket eden teknoloji çağında, bireyler arasında inanılmaz düzeyde bağlantıyı kolaylaştırmak, evden çalışmak giderek daha popüler hale geldi. Daha önce ofis alanındaki bir masaya günde 9 saat zincirlenmiş olan insanlar, meskenlerinin rahatlığında çalışmak için giderek daha fazla özgürleşiyorlar. Örneğin, evde iki gün ofiste üç gün olmak üzere karma programlar, çoğu ilerici şirket için standart formül haline geliyor. Yine de diğerleri ofis alanını tamamen terk ederek komplikasyonları ve maliyetleri büyük ölçüde azalttı. Tabii ki, iş için günlük olarak bir ofise rapor verenlerin bile kişisel idari görevleri ve kariyerlerinden başa çıkmaları gereken yayılımları vardır, bu nedenle küçük ev ofisinin popülaritesi büyük ölçüde artmıştır. Ev ofisinizi giderek daha fazla zaman geçirmek istediğiniz bir alana dönüştürmek için bazı yaratıcı konseptlere bakalım.

  • Bol Masa Alanı
    Küçük Ev Ofis Dekoru

Bir ofisin temellerini düşündüğünüzde, bu liste her zaman bir masa içerecektir. İş istasyonu uygun bir masa üzerine inşa edilmiştir ve biraz fazladan para harcamaya değer bir eşya arıyorsanız, işte bu. Ancak, birçok masa bu günlerde ihtiyaç duyulan alan miktarını sunmuyor. Kendinize ekstra oda seçeneği sunmak her zaman daha iyidir, çünkü hangi gelişmelerin ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz. Belki bir masaüstüne yatırım yapabilirsiniz, ancak yine de dizüstü bilgisayarınız için yer isteyebilirsiniz. Ya da alanı bir ortakla paylaşmaya başlayabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, ekstra uzun bir masa seçmek, geri alım ihtiyacınızdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

  • Önce Pratiklik, Ama Arkada Stil

Ofis alanının mimarisinin ve tasarımının çalışma yeteneğiniz üzerindeki etkileri bu noktada çok iyi belgelenmiştir. Feng Shui’nin ikonik ilkelerinin çoğu, ofise bağlı çalışanlardan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağının anlaşılması için kullanılır. “Sonuçta, çalışma alanınızın sağlam ve pratik olması, gerçek işlerin yapılması için titiz bir ortam olması gerekiyor. Ancak, aynı zamanda sizin alanınız olmalı ve bu, tasarıma, renk paletlerine ve oraya koymayı seçtiğiniz öğelere yansıtılmalıdır. AcademicBrits yaşam tarzı blog yazarı Marta Gonzalez, maksimum üretkenlik için uzayda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak istiyorsunuz ”diye açıklıyor.

  • Rahat Bir Alana Sahip Olun
    Küçük Ev Ofis

İdeal olarak, ev ofisinizde sadece masa sandalyeniz olmayan bir oturma seçeneği olmalıdır. Basit bir fasulye torbası olsa bile, molaya ihtiyacınız olduğunda geri çekilebileceğiniz bir alan olması gerekir. Peki ya oturma odası? Sorduğunu duydum. Bu bir seçenek, ama evden çalışmak tamamen sınırlarla ilgili. Oturma odasına yapılacak bir gezi, televizyon veya mutfak gibi büyük bir dikkat dağıtıcı anlamına gelebilir. Ofis alanında yumuşak bir oturma alanına sahip olmak, rahatlayabileceğiniz anlamına gelir, ancak yine de iştesiniz.

Bir içecek istasyonu
Birkaç malzeme koymak için ev ofisinizde yer bulmanız sizin için mükemmel bir fikirdir. Küçük bir su ısıtıcısı, çay, kahve ve meyve kasesi, biraz şeker veya granola bar gibi birkaç atıştırmalık ile küçük bir kuytuya sahip olmak, gün boyunca yakıt ikmali yapmanız gerektiğinde konsantrasyonunuzu kaybetmenize ve yaşam alanına girme riskini almanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

  • Biraz Minimalist Tutmaya Çalışın
    Ev Ofis

Çalışma alanınıza yerleştirilecek öğeler açısından çok fazla gibi bir şey var. Tıpkı işte bir veya iki kişisel bibloya sahip olabileceğiniz gibi, kuruluşun iyiliği için bu dağınıklıktan arınmış masa alanını korumanız gerekir. Organize ofis alanı organize bir zihindir. Ofisin, ne yapacağınıza karar veremediğiniz her şeyin evi olmasına izin vermeyin.

Sonuç
Ev ofis alanları her geçen gün daha da önem kazanıyor. Endüstrinin çağdaş çağda gidişatı, bulunduğunuz yerden iş yapmak için çok daha fazla fırsat olacak şekildedir. Umarım, alanınızı dekore etmek için bu fikirlerden birkaçı verimliliğinizi ve zevkinizi artıracaktır.

Ev Yenileme