Karo Tasarımı

Abone Ol 
tarafından
84
Karo Tasarımı

Banyo Tadilatı için Dikkate Alınması gereken 4 Benzersiz Karo Tasarımı

Banyonuzu yenilerken, bir fikre bağlı kalmadan önce bol miktarda araştırma yapmak çok önemlidir. Bunun nedeni, bir banyoyu yenilemenin pahalı olmasıdır, bu nedenle taahhüt ettiğiniz ürünün zamanınıza değeceğinden tamamen emin olmak istersiniz. Tasarım endüstrisi de hızla değişiyor ve bu da mevcut trendlere ayak uydurmayı zorlaştırıyor. Banyonuzu üç yıl önce yenilemiş olsanız bile, mevcut pazar çok farklı ve hangi seçeneklerin mevcut olduğunu öğrenmenizi gerektiriyor. Şehrinizdeki en iyi çini mağazalarından bazılarına gitmek, kendinizi güncel hale getirmenin bir yolu olabilir, ancak çeşitli yaklaşımlara sahip olmak en iyisidir.

İşte burada devreye giriyoruz – banyo tadilatınızı olabildiğince sorunsuz hale getirmeye yardımcı olmak için; Banyo Tadilatı için Dikkate Alınması Gereken 4 Benzersiz Karo Tasarımının bir listesini oluşturduk:

  • Pişmiş Toprak Karo

Pişmiş toprak karolara sahip olmak, evinizde tarihi bir ton oluşturmanın mükemmel bir yoludur. Sömürge döneminden kalma bir evde yaşıyorsanız, pişmiş toprak karolar banyonuzu tasarlamanın mükemmel bir yoludur. Tarihsel olarak doğru bir tasarıma sahip olarak, tarihi canlı tutacaksınız.

  • Basketweave Banyo Karosu

Kendinizi ifade etmek her zaman aşırı lükse benzemek zorunda değildir. Tasarımlarıyla daha incelikli olmayı tercih edenler için, sessiz renklere sahip minimalist karolar seçmek, banyonuza nefes alacak kadar yer açmanın harika bir yolu olabilir. Bu sepet örgüsü banyo karoları, sade bir tasarımı muhteşem bir gri tonuyla birleştirerek işi halleder.

  • Alternatif Döşemeler

Bütçeniz dahilinde kalmaya çalışıyorsanız, alternatif banyo karosu türlerine bakmanızı öneririz. Örneğin zemin çıkartmaları, cüzdanınızı boşaltmadan lükse sahip olmanızı sağlayan banyo karolarının harika bir alt bölümüdür. Tasarımlar da çok özelleştirilebilir ve tam olarak ihtiyacınız olanı bulmanızı sağlar.

  • Vintage Fayanslarınızı Kucaklayın

Bir banyoyu yenilerken, eski karoları daha çağdaş tasarımlarla değiştirmek isteyebileceğiniz mantıklıdır. Bununla birlikte, eski karoları kucaklamak ve etraflarını tasarlamak da oldukça harika olabilir. Örneğin, banyonuzun altında açık yeşil vintage fayanslar varsa, aynı tarzda daha fazla fayans satın almak ve bunları duvarlara koymak, banyonuza canlandırıcı ve modern bir dokunuş kazandırmanın harika bir yolu olabilir.

Banyo Çerçeve