Lüks Mobilyalar

Abone Ol 
tarafından
94
Lüks Mobilyalar

Lüks Mobilyalar için Çevrimiçi Kaynak – Aydınlatma ve Ev Dekorasyonu

Hoşgeldiniz en iyi Avrupa ve italyan mobilya alışveriş deneyimini bulacağınız lüks bir mobilya ve ev dekorasyonu sanal showroomu. Alışveriş yapanları en iyi lüks italyan mobilyalarına ve en güzel Avrupa ev dekoruna bağlıyoruz. Web sitemiz, en iyi italyan ve Avrupa üst düzey markalarından oluşan eşsiz bir koleksiyon sunmaktadır. Aydınlatma ve ev dekorunun yanı sıra eviniz için doğru parçaları bulmanıza ve kullanmanıza yardımcı olacak geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Venicasa alışveriş deneyiminizi geliştirir.

Lüks Bir Mobilya Alışveriş Deneyimi

Alışveriş Venicasa, zengin bir keşif ve tasarım deneyimidir. Seçimden oda tasarımına, tasarım parçalarını evinize göndermeye ve yerleştirmeye kadar her adımda size yardımcı olmak için buradayız. Dünya çapında satış, nakliye ve servis küresel hedeflerimizdir, ancak yerel hedefimiz beklediğiniz aynı küçük işletme kişiselleştirilmiş hizmeti sunmaktır.

Lüks Mobilyalar

Lüks, üst düzey mobilyaları farklı kılan nedir? Küçük dükkanlarda yetenekli zanaatkarlar tarafından yapılır. Yapısı, parçanın ihtiyacına en uygun malzemenin seçimi ile başlar. Ortak unsurlar arasında altın, deri, tekstil, sert ağaçlar, mermer ve krom bulunur. Bu parçaların her biri usta zanaatkarların elleriyle özenle şekillendirilir ve değiştirilir. Ahşap, sarmaşıklar ve çiçeklerden oluşan bir oyuğa oyulur veya farklı bir ahşap türüne işlenmek üzere dikkatlice kesilir. Krom bükülür ve en yüksek parlaklığa kadar parlatılır. Tekstiller püsküllü veya işlenmiştir. Ancak bu parçaların her biri yüksek işçilikle mükemmel bir şekilde inşa edildiğinde birleştirilip mobilya haline gelebilirler.

Üst Düzey aydınlatma

Üst düzey lüks mobilyalar evinize yerleştirildikten sonra, onu en iyi avantajına göstermek için en yüksek kalitede aydınlatmaya ihtiyacı vardır. Tasarımcı aydınlatması muhteşem ve heykelsi ve başlı başına bir sanat objesidir. Dünyanızı doğru bir şekilde aydınlatmak, üst düzey mobilyaların ayrıntılarını aydınlatmak ve odayı ışıkla aydınlatmak için çalışır.

Lüks Ev Dekoru

Üst düzey mobilyalar ve aydınlatma evinize rahatça yerleştirildikten sonra, ev dekor nesnelerinizi seçin. Bu üst düzey dekoratif parçalar, arkadaşlarınızı ve ailenizi ağırlayarak ve oda içinde uyumlu bir denge yaratarak başka bir güzellik ve ayrıntı katmanı ekler. Kaideler, vazolar, merkez parçalar ve daha fazlası sizi bekliyor.

Venicasa Her Zevke Uygun Stiller Sunar

Formenti FOR2782 Sinclaire Seksiyonel Kanepe

Venicasa’nın showroomlarında stillerin tarihi sizi bekliyor. Klasik Roma’dan günümüzün en çağdaşına, bizimle zamansız bir tarz bulun.

Klasik tarz, antik Roma günlerinden kalmadır ve onları günümüzün konfor ve kullanışlılık standartlarını karşılayacak şekilde günceller. Temiz çizgiler, sütunlar ve mermer gibi geleneksel malzemeler içerir.

Art Deco, tuhaf detaylara dikkat ederek çizgilerin ve şekillerin eğlenceli bir şekilde işlenmesini sergiliyor. 20. Yüzyılın başlarından itibaren Art Deco, mutlu bir nostalji atmosferi yaratıyor.

Yüzyıl Ortası Modern, işlevi ön planda tutarak mobilyaların yeniden icadıdır. Buna karşılık, bu önceliklendirme yeni şekiller ve formlar yaratır ve mobilyaları temelden aşağıya doğru basitleştirerek deri ve krom gibi modern malzemelere dönüştürür.

Çağdaş mobilyalar, bugün yenilenen birçok stili içerir. Günümüzün en büyük italyan tasarımcılarının çoğu Klasik geçmişe bakıyor ve bu stilleri ve çizgileri yeniden icat ediyor. Organik detaylandırma bugün bir başka önemli temadır.

Glam çağdaş bir tarzdır. Kristaller, değerli taşlar, metaller ve parlak yüzeyler dünyayı ışıldamaya ayarlarken lüks göz alıcı ışıkla canlanır.