Mutfak Aletleri

Abone Ol 
tarafından
68
Mutfak Aletleri

Elbette uzun yorucu bir günlük çalışmanın ardından rahatlığı, huzuru ve lezzetli yemekleri hak ediyoruz ve özellikle kötü bir günse çikolata benim kurtarıcım. Kimse mutfakta 9 ila 5 çalışma rutini ile fazladan bir dakika geçirmek istemez ve özellikle çocuklarınız olduğunda yönetimi çok zorlaşır. Onlar için öğle ve kahvaltı yapmak zaman alıcı ve sinir bozucu olabilir. Her sabah mutfakta sadece birkaç dakika geçirmek zorunda kaldığınızı ve geceleri hazırlanması minimum zaman alacak ev yapımı bir akşam yemeği olduğunu hayal edin.

Ne kadar zaman ve enerji tasarrufu yapacağınızı düşünün ve bunu hayatta yapmak istediğiniz diğer birçok şey için kullanın. Tek istediğimiz mutluluk ve mutfağınızı yenilemek aşırı yüklenmiş mutluluktur. Yanlış yol ve bazı çalışan ebeveynlerin yaptığı şey, akşam yemeği için pizza sipariş etmek veya eve giderken hazır bir yemeği götürmek. Uzun vadede, bu alışkanlık sağlığınıza ve servetinize çok pahalıya mal olacak. İşte mutfağınızda varsa hayatınızın düşündüğünüzden çok daha kolay olacağı beş mutfak aletinin bir listesi. Bu listeyi gözden geçir; sizin için neyin ilginç olduğuna bir göz atın ve ardından mağazayı ziyaret edin. Bu mutfak yükseltmeleri benim için harikalar yarattı; Bunları deneyebilir ve günlük mutfak hayatınıza ne olduğunu görebilirsiniz.

Elektrikli Kahve Makinesi

Bu, mutfağınızda olması gereken sihirli makinedir. Herkes sabah insanı değildir; Erken kalktığımızda hepimiz yorgun ve biraz huysuz hissederiz. Uyanmak için ihtiyacınız olan tek şey sıcak bir fincan kahve! Kahveyi geleneksel şekilde yapmak ve çok faydalı olabilecek o değerli dakikaları boşa harcamak yerine mutfağınızda elektrikli bir kahve makinesi bulundurun. Göz açıp kapayıncaya kadar size lezzetli, taze çekilmiş bir kahve yapacak. Ve neden sadece sabah kahvesi hiç çaba harcamadan istediğiniz zaman istediğiniz kahveyi içebilirsiniz. Piyasada bütçenize uygun bir tane satın alan çeşitli elektronik kahve makineleri bulunmaktadır. Bu yüksek kaliteli manuel kahve değirmeni incelemesi zaman ayırmaya değer.

Büyük Geniş Yuvalara Sahip Bir Ekmek Kızartma Makinesi

Kahvaltı hazırlamak, özellikle işe geç kaldığınızda ve onları okula hazırlamanızı bekleyen çocuklarınız için muazzam bir görev olabilir. Sadece kahvaltı yapmak zorunda değilsiniz, onlar için öğle yemeği için de bir şeyler hazırlamanız gerekiyor. Sandviçler en iyi ve en kolay seçenektir, ancak küçük bir ekmek kızartma makinesi işlemi geciktirebilir. Zaman kazanmak için daha geniş yuvalara sahip bir tost makinesi alın ve aynı anda altı tost koyun! İçinde simit bile kızartabilirsiniz, evet piyasada böyle bir tost makinesi olduğunu okudunuz, gidin sizinkini alın.

Sağlık bilinciniz varsa ve yağlı şeylerden kaçınmak istiyorsanız, buharlı pişirici sizin için mükemmel bir seçenektir. Tek yapmanız gereken içine sebze veya ne yemek isterseniz koyup rahatlamak ve buharlı pişirici size mükemmel pişmiş bir yemek verecek. Bu ekstra kaloriler hakkında endişelenmek yerine evde buharda pişirilmiş sağlıklı yemekler yiyin. Sahip olduğu bir avantaj daha, içine bir seferde sebze ve balık koyabilmeniz için üç tava ile birlikte gelmesidir. Pazara bir sonraki seyahatinizde bir vapur satın alın ve hazırlamanız uzun sürmeyecek sağlıklı bir yemek yiyin. Her boyutta ve markada gelirler, sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüzü satın alırlar.

Paket Şişeli Bir Meyve Sıkacağı

Taze smoothie’leri ve meyve sularını seviyorsanız, o zaman bu sizin işiniz. En sevdiğiniz smoothie’leri veya meyve suyunu hiçbir zaman hazırlayabilir ve işe ya da spor salonuna giderken portatif şişeyi yanınıza alabilirsiniz. Temizleme süresinden tasarruf sağlar ve bardağa koymanıza gerek olmadığı için tek bir damla meyve suyu veya smoothie boşa harcanmaz. Hepimiz meyve ve sebzelerin ne kadar sağlıklı ve gerekli olduğunu biliyoruz, bu nedenle sağlıklı ve akıllı kalmak istiyorsanız paket şişeli bir meyve sıkacağı alın!

Yavaş Pişirici

Çok pişirici, mutfak için bir sihirbaz gibidir. Hepimizin yemek pişirmekten rahatsız olmak istemediğimiz günler vardır, o zaman yavaş bir tencere işe yarar. Sadece tüm malzemeleri içine koy ve unut gitsin. Zamanlayıcıyı ayarlayın ve işe gidin. Geri döndüğünde yemek hazır olur. Sadece bir rüyanın gerçekleşmesi gibi görünüyor. Mutfağınızda yavaş pişiriciye sahip olmak, uzun süredir devam eden bir romanı veya projeyi bitirmek ve belki de bir spa günü geçirmek için ihtiyacınız olan zamanı verecektir. Bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinize en kısa sürede yavaş bir tencere alın.

Bilim inanılmaz ve hayatımızı her geçen gün daha iyi ve daha konforlu hale getiren teknoloji sayesinde. Mutfakta zaman kazanmak için kolay ve uygun fiyatlı bir çözüm, mutfak gereçlerinizi yükseltmektir. Uygun fiyatlı bir mutfak yükseltmesi yapmak, günlük mutfak sorunlarınızda size yardımcı olacaktır. Uzun vadede size önemli miktarda para kazandıracak ve daha iyi bir yaşam kalitesine katkıda bulunacaktır.

Umarım bu küçük liste size yardımcı olur ve mağazaya yapacağınız bir sonraki seyahatinizde bu gadget’lara göz atarsınız. Mutfağınızdaki bu küçük değişiklikler ve yükseltmelerle hayatınız daha az telaşlı hale gelecek ve günün sonunda kendinize biraz zaman ayıracaksınız.