Mutfak İç Tasarım

Abone Ol 
tarafından
98
Mutfak İç Tasarım

Mutfak Tasarımınızı Nasıl Bir Araya Getirebilirsiniz

Mutfak iç tasarımı

Mutfağı hazırlamak her zaman büyük bir meseledir. Çoğumuz için bu nadir görülen bir durumdur. Bir mutfak genellikle sadece birkaç on yılda bir yeniden yapılır, bu yüzden doğru yapmak önemlidir. Bunun 10 ila 15 yıl sonra nasıl görüneceğini düşünmeniz gerekecek mi? Şimdi moda olabilir ama gelecekte gülünç görünebilir.

‘Sizin’ Tasarımınız olduğundan emin olun
Mutfak Cam Tezgah Tasarımı

Bugünlerde mutfakların en iyisini sunan, tamamen tasarlanmış, önerilmiş, düşünülmüş pek çok mağaza var, yapacak bir şey yok. Kolay, değil mi? Başka birinin mutfağını istiyorsan öyledir. Unutmayın, burası evinizdeki mutfağınız. Bir mağaza tedarikçisinden paket anlaşma satın almayın demek değildir, ancak bunun sizin istediğiniz ve eviniz için neyin iyi olduğundan emin olun.

Mülke Neyin Uygun Olduğunun Farkında Olun
Mutfak Cam Tezgahı

Eviniz için neyin iyi olduğundan bahsetmişken, sadece trend stiliyle gitmek yerine belirli bir mülk için doğru tasarımı elde etmek önemlidir. Şehir içi bir dairede harika görünebilecek şık, karanlık, minimalist bir tasarım, düşünürseniz geleneksel bir çiftlik evi mülküne mutlaka uymayacaktır. Kendi tarzınızı ve fikirlerinizi içeren mülkünüze tam olarak uymaya hevesliyseniz, profesyonel bir iç mimar işe almanın karşılığını verebilir.

Malzemeler Hakkında Dikkatlice Düşünün
Mutfak Adası

Malzemeler mutfağın bir araya gelip gelmemesi için uzun bir yol kat ediyor. Her ne sebeple olursa olsun yerel olan ve yerel kaynaklı taş veya kereste gibi mülk tarzı için bir anlamı olan bazıları vardır. Belki de bir zamanlar bir arkadaşının evi olan geri kazanılmış kereste bile, mülk hattının arkası boyunca uzanan durdurulan demiryolu hattından traversler kullanmıştı ve bu odaya önemli bir görünüm kazandırdı. Ya da belki de sunulan en iyi cam mutfak tezgahı gibi günün tarzında iyi bir tasarımın peşindesiniz.

Kim kuracak?
Mutfak Tezgahı

Bu sadece kurduğunuz şey değil, aynı zamanda onu kim kuracak, çünkü bitmiş görünümün çoğu, kötü monte edilmiş iyi parçalar bir felaket olabileceğinden, işçiliğinden geliyor. Kendi kendine kurulum yapabilirsiniz, ancak gerekli becerilere sahip olduğunuzdan emin değilseniz, bu maliyetli bir hata olabilir. Bir profesyonel edinin ve uzman malzemeler kullanıyorsanız, gerekli uzmanlıklara sahip olduklarından emin olun.

Bütçeyi Daima Aklınızda Bulundurun
Mutfak Cam Tezgahı

Mutfaklar pahalıdır, bu nedenle her türlü kararı verirken bütçeyi aklınızda bulundurun. İstediğiniz küçük bir şeyi elde etmek için tek bir alanı gözden kaçırmak yerine ihtiyacınız olan tüm özellikleri elde etmek en iyisidir. Fırın, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi eşyalar için bütçenizde yeterince tutmayı unutmayın. Büyük bir zincir tedarikçiden satın alıyorsanız, genellikle kredi seçenekleri mevcuttur.

Mutfak Dekor Fikirleri