Mutfak Raf Modelleri

Abone Ol 
tarafından
57
Mutfak Raf Modelleri

Raflar Nasıl Çekilir Mutfakta Yerden Tasarruf Sağlar

Mutfakta depolama alanı genellikle zordur. Bir mutfak tadilatı yapmak veya yeni bir mutfak inşa etmek olsun, açılır raflar inanılmaz bir şekilde yer açacaktır. Bunlar, herhangi bir mutfağı daha işlevsel ve verimli bir alana dönüştürür. Çekmeceli raflar, optimum depolama ve dolabın arkasına erişim için rafı dolaptan uzatmak için raylar üzerinde ileriye doğru hareket eder. Dışarı çekilebilir bir raf, içeri ve dışarı kayma sırasında öğelerin düşmesini sınırlamak için kenarın etrafında sığ bir kaymaya sahiptir.

Mutfakta uygun depolama alanı elde etmek çok streslidir. Neyse ki, açılır raflar, hayatı kolaylaştırmak için çeşitli şeyleri saklamak için yeterli alan yaratır. Çekme raflarını kullanarak mutfağınızdaki alanı optimize etmenin çeşitli yollarını keşfetmek için okumaya devam edin.

 • Kör Köşe Mutfak Dolabı

Tezgahın altına standart bir dolap kurmayı planlarken kör bir köşe düzenleyici eklemeyi düşünün. Burası dolapların kesiştiği ulaşılması zor bir yer. Açılan kör bir düzenleyici eklemek, tüm öğelerinizi size yaklaştıracaktır. İhtiyacınız olan eşyayı zahmetsizce ve fazla zaman harcamadan almak için içeride yarı yolda sürünmeyi veya kendinizi zorlamayı unutacaksınız.

 • Çekmeceleri Açın
  Mutfak Rafları Çekin

Sert zeminde eğilmekten veya diz çökmekten bıktığınızda, çevrimiçi rafları çıkarmaya yatırım yapmayı düşünün. Bu raflar, aradığınız her şeyi zahmetsizce bulmanızı kolaylaştırır. Bu, tezgahın altına yerleştirilmiş derin tabanlı dolaplara kıyasla daha iyi bir seçenektir. Büyük çekmeceler, büyük tencere ve tavaları saklamak için idealdir. İhtiyacınız olan her şeyi elde etmek için dolaba uzanıp çekmeceyi çıkarmanız yeterlidir.

 • Gıda Saklama Kapları için Organizatörler
  Mutfak Kiler Rafları Dışarı Çekin

Herkes mutfakta plastik saklama kapları ve Çatal bıçak takımı bulundurmayı sever. Bu, artıkları saklamak için bir yere ihtiyacınız olması durumunda proaktif bir adımdır. Eşleşen bir kapak bulmak sorun olabilir. Kullanışlı bir yiyecek saklama düzenleyicisine sahip olmak harika bir çözümdür. Bu özelleştirilmiş öğe, her şeyin güzel ve düzgün bir şekilde yerinde olmasını sağlar. Tek gereken, belirlenmiş bir noktada eşleşen bir kap ve kapağı bulmak için çekmeceyi açmaktır.

 • Temel Dolap Dolguları
  Mutfak Dolabı Çekmeceleri

Bazı insanlar baharatları ve yağları tezgahın veya dolabın üzerinde tutar. Ocağın yanındaki açılır bir raf, genellikle kullandığınız pişirme baharatına hızlı ve kolay erişim sağlar. Raf, diğer mutfak eşyalarını saklamak için dolap kutularında yer açacaktır. Mutfak eşyaları için bu temel dolap düzenleyici, tüm baharatlarınızı doğru anda sergilemek için dışarı çıkar. Çekmeceli bir raf takmak, mutfaktaki dolapları önemli ölçüde azaltır.

Baharatlarınızı ve yağlarınızı derin bir dolapta tutmak, almayı zorlaştırır. O anda kullanım için uygun öğeyi almak için çok zaman ve çaba harcamanız muhtemeldir. Yemeğinizin genel tadını ve lezzetini bozan yanlış öğeyi çıkarma riski de vardır. Rafları dışarı çekin, pişirme deneyiminizi pürüzsüz hale getirmek için tüm zorlukları ortadan kaldırın.

Kap Kutusu Tabanı için Düzenleyici
Tezgahınızdaki dağınıklığı gidermek veya maşa, spatula ve karıştırma kaşıkları dahil olmak üzere büyük boy mutfak eşyalarınız için saklama alanı aramak için sabırsızlanırken, açılır kapanır düzenleyici harika bir seçenektir. Bu ince, özelleştirilmiş çekmece, tüm mutfak eşyalarınızı sergilemek için dışarı çıkar. Bu düzenleyici, dolabınızın etkin kullanımı için boyutundan bağımsız olarak herhangi bir alana dahil edilmiştir. Çekmeceler, tüm eşyalarınızı tam ihtiyacınız olduğunda kullanışlı tutmak için metal kutular kullanılarak değiştirilir.

 • Temel Dolap Düzenleyicileri
  Baharat Rafı Çıkışları

Konserve, torbalı ve kutulu kiler eşyaları için çekmeceli raflar harikadır. Bu, bir kahvaltı köşesi veya bir ada için kullanabileceğiniz alanı yiyen bağımsız bir kiler kurma ihtiyacını ortadan kaldırır. Dışarı çekilebilir raflar, belirli bir gıda maddesini ararken rafların etrafındaki eşyaları itmeyi ortadan kaldırır. Seçenekler arasında kolayca açılan ve öğelerinize kolay erişim sağlayan tavandan tabana raflar bulunur. Açılır çekmeceler, tutamağın çekilmesinde ihtiyacınız olan her şeye erişmenizi sağlayarak hayatı kolaylaştırır.

 • Çöp Kutularını Dışarı Çekin
  Çöp Kutularını ve Çöp Kutularını Dışarı Çekin

Çekmecelerin yerden tasarruf sağlayan bir diğer özelliği de çöp ve geri dönüşüm kutularını desteklemektir. Çöp kutusu için çift açılır raf, geri dönüşümü teşvik etmek için çöpü hızla ayırır. Ek olarak, mutfakta yarışmaktan kaçınmak için bir iş istasyonunda durarak atık bertarafını kolaylaştırır. Adım attığınız her yere damlamanız muhtemeldir. Dışarı çekilebilir bir çöp kutusu kullanmak, bittiğinde çekmeceyi kapatmaya ve uzaklaşmaya izin verir.

sonuç olarak
Çekmeceli raflar mutfakta yerden önemli ölçüde tasarruf sağlar. Bu depolama çözümleri, hayatı önemli ölçüde kolaylaştırır ve evinizin değerini artırır. Tek yapmanız gereken, yerden tasarruf gereksinimlerinize uyacak özel bir tasarım için saygın bir tedarikçi bulmaktır. Mutfak alanınızdaki dağınıklığı ortadan kaldırırken tüm eşyalarınıza her zaman kolay erişebileceksiniz.

Oda Tasarımı