Mutfak Yenileme

Abone Ol 
tarafından
54
Mutfak Yenileme

Kitschy Mutfağı: Ucuza Nasıl Yenilenir

Mutfağınızı yeniden yapmak bir servete mal olmak zorunda değil. Kuruşlarınızı sıkıştırmanın yollarını bularak mutfağınızı yenileyebilecek ve ayıracak paranız olacak. İşte mutfağınızı ucuza yenilemek için bazı akıllı ipuçları.

Parlak Dolap Renkleri Seçin
Eski, modası geçmiş dolaplarınızı paradan tasarruf etmek veya daha düşük kalitede değiştirmeler almak için saklamak istiyorsanız, herhangi bir hasar ve inşaat kusuru belirtisini parlak renklerle gizleyebilirsiniz. Bir kat parlak beyaz boya uygulamak, eski dolapların daha yeni görünmesini sağlamanın en iyi yollarından biridir ve birçok hasarı gizleyebilir. Boyayı uygulamadan önce dolaplarınızı temizlemek ve astarlamak en iyisidir.

Özel Bir Mutfak Alın
Kitschy Mutfak Tasarımı

Bunun daha pahalı bir seçenek olduğunu düşünebilirsiniz, ancak özel bir mutfak almak size para kazandırabilir. Özel bir mutfak tasarımı ile tam olarak neyi dahil etmek istediğinizi belirtebileceksiniz. Bu sizi gereksiz eşyalar satın almak veya ihtiyaç duyulmayan bazı tadilatlar yapmak zorunda kalmaktan kurtarabilir. Size özel mutfak tadilatınızı yapan şirket, size hayallerinizdeki mutfağı sunarken en uygun maliyetli çözümleri bulmak için çalışacaktır.

Ucuz Döşeme Kurun
Son derece dayanıklı ve şık bir mutfak zemini isteyeceksiniz, ancak bu, onu elde etmek için çok para harcamanız gerektiği anlamına gelmez. Laminat döşeme tahtaları gerçek sert ahşaba benzeyecek şekilde yapılmıştır ve mutfak zeminlerini ucuza yeniden yapmak isteyen ev sahipleri arasında popülerdir. Yapışan vinil de iyi çalışabilir ve genellikle daha pahalı döşeme malzemelerine benzer. Masif ahşap döşeme yapmak istiyorsanız, hickory en ucuz seçeneklerden biridir. Mantar, bambu ve parke diğer uygun fiyatlı malzemelerdir.

Işıkları daha uygun fiyatlı seçeneklere güncelleyin
Kitschy Mutfağı

Mutfağınızda kullandığınız aydınlatma armatürleri, alanınızı aydınlatmak için gerekenden daha pahalıya mal olabilir. Sarkıt aydınlatma armatürleri genellikle ucuzdur ve tezgahların ve masaların üzerine yerleştirildiğinde harika görünür. Gömme montajlı tavan lambaları da uygun maliyetlidir. Daha da fazla tasarruf etmek için armatürlerinizde çok fazla güç gerektirmeyen ve sık sık değiştirilmesi gerekmeyen enerji tasarruflu ampuller kullanın.

Doğru planlama ve çözümlerle mutfak tadilat masraflarınızı azaltmak mümkündür. Maliyetlerinizi düşürmenin yollarını bularak, finansmanınıza büyük bir yük bindirmeden istediğiniz yeni mutfağı elde etmek için daha kolay bir zamanınız olacak.

Mutfak Raf Modelleri