Oturma Odası Dekoru

Abone Ol 
tarafından
58
Oturma Odası Dekoru

Oturma Odanıza Sıcak ve Doğal Bir Ton Nasıl Verilir

Evinizin oturma odasına doğal ve sıcak bir ton vermeye hazır olduğunuzda kullanabileceğiniz bazı tasarım öğeleri vardır. Çevrimiçi ve yakındaki mağazalarda bulabileceğiniz doğal nesnelerle evinize daha samimi bir görünüm kazandırmanın bu yollarını düşünün.

Evinizin Oturma Odasında Ev Bitkileri Bulundurun

Bir oturma odasında doğal bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, o zaman çok çeşitli güzel ev bitkilerine sahip olmalıdır. Tavandan saksılar asabilir ya da oturma odasının köşesinde bitki standları olabilir. Şömine şöminesine veya uç masalara yerleştirebileceğiniz küçük ev bitkileri de vardır. Bitkilerin yeşil ve gür görünmesi için ev bitkilerinize nasıl düzgün bakacağınızı öğrenmelisiniz.

Rattandan Yapılmış Dekoratif Öğeler ekleyin

Rattan eşyalar bitki liflerinden yapılır ve eşyalar uzmanlar tarafından el yapımıdır. Sepetler, sandalyeler ve saksılar dahil olmak üzere çok sayıda rattan dekor türü vardır. Doğal renkte rattan nesneler bulabilir veya çeşitli renklerde boyanmış öğeler bulabilirsiniz. Bir oturma odasında üç ila beş rattan nesne kullanırsanız, uyumlu bir görünüme sahip olacaktır.

Evinizdeki Oturma Odası için Ahşap Eşyalar Seçin

Uç masalar, kitap rafları ve eğlence merkezleri dahil evinizin oturma odası için Old World Lumber Company’den olanlar gibi ahşap eşyalar arayın. Sıcak ve misafirperver hissettiren doğal bir oturma odası yaratmak için meşe, akçaağaç veya cevizden yapılmış mobilyalar bulabilirsiniz. Şamdanlar, kaseler veya figürinler de dahil olmak üzere eviniz için ahşap vurgulu eşyalar da bulabilirsiniz. Eşyaların tozunu alarak veya mobilya cilasını düzenli olarak uygulayarak mobilyalara veya dekoratif ahşap eşyalara özen gösterin.

Pamuklu Kilim, Battaniye ve Duvar Halıları Atın

Bir evin oturma odası için zemin için kilim atmak, kanepenin arkası için battaniyeler ve duvar için duvar askıları gibi birçok pamuklu eşya yapılır. Oturma odanıza en iyi görünümü vermek için koordine edilmiş pamuklu eşyaları arayın. Pamuklu eşyalarınızı temiz tutun, böylece oturma odanız her zaman taze ve davetkar görünür.

Son olarak, oturma odasının farklı bir görünüme sahip olması için her mevsim evinizdeki doğal eşyaları yeniden düzenleyebilirsiniz. Mekana yeni bir ambiyans kazandırmak için minik balkabakları veya Noel ışıkları da dahil olmak üzere oturma odasına mevsimlik dekor ekleyebilirsiniz.

 Çevrimiçi ve yakındaki mağazalarda bulabileceğiniz doğal nesnelerle evinize daha samimi bir görünüm kazandırmanın bu yollarını düşünün.