Oturma Odası Tasarım

Abone Ol 
tarafından
43
Oturma Odası Tasarım

İç tasarım profesyonelleri için en iyi eğitim materyalleri

Oturma odası iç tasarımı

İç tasarımı seviyorsanız, bir odayı hayata geçirmenin ne kadar sürdüğünü bilirsiniz. Sanat ve renk teorisi, inşaat, montaj, aydınlatma ve gayrimenkul bu kazançlı alanda birleşiyor. Evinizi yeniden şekillendirmek, yeni bir kariyere girmek veya yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, burası mükemmel bir alan.

Bu uzman onaylı eğitim materyalleri, iç tasarım bilginizi genişletmeyi amaçlamaktadır. Becerilerinizi geliştirmek ve herhangi bir müşterinin evine değer katan eklemeler oluşturmak için bunları deneyin.

Yüklenici Eğitimini Deneyin

Kariyerinizi iç tasarım alanında genişletmek istiyorsanız, başlamak için harika bir yer müteahhit lisansıdır. Bu, eyaletinizde ve bölgenizde müteahhit olarak çalışmanıza olanak tanır. Bir müteahhit, ev tadilatları için gerekli olan bazı özellikleri inşa edebilir, kurabilir ve tasarlayabilir. Bir lisansla, yalnızca değerinize katkıda bulunur ve bir uzman olarak itibarınızı artırırsınız.

Lisans almak için bir sınavı geçmeniz gerekecek. Bu sınavlar göründüğü kadar zor değildir. Yine de deneyiminiz yoksa, gidilecek en iyi yer müteahhit eğitimidir.

Bu eğitim dersleri, sınıflar ve programlar, sürecin her adımında size rehberlik edecektir.

Bir iki Kitap oku

İnsanlar iç mimarları “tasarıma göz kulak olmak” olarak adlandırıyor.” Bu doğuştan sahip olduğun bir şey değil. Beyninizi renk, estetik, doku ve mekansal organizasyon açısından düşünmesi için eğitebilirsiniz. Sanat ve tasarım teorisi hakkında bilgi edinmek en iyi kitaplardaki diğer profesyonellerin eserlerini inceleyerek yapılır.

İnsanların iç tasarım hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olacak yüzlerce yüksek kaliteli kitap var. Bu kitaplardan bazıları anı veya biyografidir. Bazıları resim tabanlı arşivlerdir. Bu kitapların çoğu kolejler veya sanat okulları için kullanılan ders kitaplarıdır. Onlardan faydalanmak için uzman olmanıza gerek yok. Bu kitaplar, yeni başlayanlardan deneyimli uzmanlara kadar her deneyim seviyesi için mevcuttur.

Carl Dellatore, Mark Hampton ve Melanie Acevedo’nun klasiklerini mutlaka deneyin. Bu profesyoneller, boş zamanlarınızda okumanız için size kendi sözleriyle öğrenilmiş dersler verir.

Doğru Dergileri Bulun

Dergiler eğitim materyali gibi hissetmeyebilir. Yine de tasarım dünyasında dünyanın en iyi uzmanlarından bazıları içeriklerini stil dergilerinde yayınlıyor. Bu öğrenme yöntemi, bir yüklenici lisansı veya ders kitabı çalışması kadar yoğun olmayabilir, ancak çok daha erişilebilirdir.

Dergiler çok daha güncel ve alakalı. 1980’lerden kalma bir ders kitabı okumak size tasarım tarihi hakkında çok şey anlatabilir, ancak size her şeyi anlatmaz. Yıllık tasarım trendlerini anlamak önemlidir. Ev projeleri veya diğerleri için en yeni stillere ayak uydurmak önemlidir.

İç tasarım hakkındaki fikirlerinizi bir hobi olarak veya basit bir ev yenileme projesi için genişletmeyi umuyorsanız, dergiler başlamak için harika bir yoldur. Bu üç yayın, iç tasarım içeriğinin mükemmel kaynaklarıdır:

Mimari Özet

Oturmak

Ev & Bahçe

Alt Satır

Bütçeniz, zamanınız veya deneyim seviyeniz ne olursa olsun, iç tasarım hakkında daha fazla bilgi edinmenin bir yolu vardır. Bir iç mimarın işini yerine getirmek için gerekli karmaşık ve çeşitli beceriler vardır. Bu, tüm deneyim seviyelerindeki insanların sevdikleri bir şeyi bulmaları için birçok fırsat olduğu anlamına gelir.

Uzmanlar, sahaya ayak uydurmanıza yardımcı olması için yüklenici eğitimi, ders kitapları ve tasarım dergileri önermektedir. Bu yöntemleri deneyenler, bir bütün olarak daha derin bir tasarım bilgisi geliştirebilirler – diğer ucunda kendi alanınızda bir rakip olarak yeni müşteriler edinmeye hazır olacaksınız!