Parke Döşeme

Abone Ol 
tarafından
40
Parke Döşeme

Parke Döşeme ve iç tasarım Estetiğinizi Artırmanın Diğer Akıllı Yolları

Parke Döşeme

İç tasarım becerilerinizi geliştirmenin bazı yollarını bulmaya çalışmak zor olabilir. Alanı istediğimiz standartlara getirmek için alanı tamamen yenilemek için genellikle bütçemiz yoktur. Bununla birlikte, odanın yalnızca birkaç bölümünü daha iyi hale getirmemize izin veren parke döşeme gibi kolay çözümler vardır. İşte iç tasarımınızı geliştirmenin en akıllı yollarından bazıları.

Renk Teorisi
Ustalaşmanız gereken ilk şeylerden biri, renk teorisi hakkında temel bir bilgidir. Hangi renklerin birlikte iyi çalıştığını bilerek, her odaya uyacak hoş renk paletlerini bir araya getirebileceksiniz. İster dinlendirici bir odaya, ister çatışan renklere sahip gürültülü bir odaya sahip olmak isteyin, bu yararlı bir beceridir. Tonları tam olarak nasıl eşleştireceğinizi biliyorsanız, bir araya gelmemiş gibi görünen renkleri atmak bile işe yarayabilir.

Parke Döşeme
Düşündüğünüz oda ne olursa olsun, iç tasarımınızı artırmanın en iyi yollarından biri parke döşemedir. Halı harikadır, ancak sizi belirli bir renge bağlayabilir ve etrafındaki odayı dekore etmek zor olabilir. Parke döşeme ise duvara koyabileceğiniz hemen hemen her renkle uyumludur. İşleri ne kadar değiştirmek isteseniz de, katlarınızın çatışmayacağından emin olabilirsiniz.

Büyük Mobilyaları Nötr Tutun
Kanepeler ve yatak çerçeveleri gibi öğeler parlak renklerde harika görünebilir, ancak daha geniş odayla dengelenmeleri de inanılmaz derecede zor olabilir. Bunun yerine, mümkün olduğunca tarafsız olduklarından emin olmalısınız. Bu, rengi daha küçük yerlere yerleştirmenize izin verecektir. Minderler, sanat eserleri ve hatta bir demet taze kesilmiş çiçek, göz çizmek için ideal yollardır.

Dağınıklığı Gizle
Bazı insanlar kişiliklerini sergileyen bol biblolarla darmadağın bir alan yaratmayı sever. Diğerleri biraz daha minimalizmi tercih ediyor. Bununla birlikte, çoğu zaman kabul edilebilecek olan şey, mektuplar ve insanların eşyaları gibi ev karmaşasının asla hoş karşılanmamasıdır. Bir yeri çabucak dağınık ve istenmeyen hissettirebilirler. Her günün sonunda hızlı bir temizlik veya dolaplar ve diğer yerler olsun, istenmeyen dağınıklığınızı saklayabilirsiniz.

İç tasarım becerilerinizi yükseltmeye çalışmak zaman alabilir. Tadilat masraflıdır ve yeni seçimlerinizden emin olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Gerçekten sevmediğiniz bir şeye takılıp kalmak istemezsiniz ve onu değiştirmek için para kalmaz. Çevrimiçi rehberler ve dergiler aracılığıyla, en çok sevdiğiniz iç tasarım estetiği hakkında bir fikir oluşturabilmelisiniz. Tarzınızı bulmaya başlamak için bugün etrafa bakmaya başlayın. İster büyük parçalara odaklanmak, sonra onları buldukça küçük parçalar eklemek, ister sevilen bir sanat eserinden başlamak isteyin, mükemmel iç stile sahip olmanız çok uzun sürmeyecek

Sulama Sistemi