Pencere Kaplama

Abone Ol 
tarafından
65
Pencere Kaplama

Pencere Döşeme Konusunda Uzmanlardan En Son ipuçları

İşte Avustralyalıların en çok sevdiği şey: Boş zamanlarında pencerelerde oturmak ve Avustralya topraklarının her yerde sunduğu güzelliğe bakmak. Avustralyalılar hakkında bildiğim tek şey, evlerini temiz ve çekici tutmayı sevdikleri gerçeğidir. Pencerelerimizi gündüz ve gece panjurları, her türlü perde ve diğer mobilyalarla güzel görünümlü bir şekilde dekore etmeyi ve bakımını yapmayı seviyoruz.

  • Gündüz ve Gece Stor Perdeler

Önümüzdeki 2 dakika pencerelerinize ayrılacak. İpuçlarını okuyun, uygulayın ve tüm anları yanınızda taşıyın

Duvarlarınızı Bir Açıklama Yapın
Her yerde ev dekorasyonu meraklılarının pencerelerine bitişik duvarlardan bir ifade oluşturmaya çalışmak konusunda çıldırdıklarını gördüm. Mesele şu: Pencere camlarınızı ve perdelerinizi duvarlarla senkronize tutan güzel bir gölge elde edene kadar denemeye devam edin.

Daha küçük bir oda için her zaman daha açık tonlarla gidebilirsiniz. Oysa kral boy yerler için duvarlar için canlı tonları tercih etmek sihrini yapabilir.

Ayrıca duvarlarda beyaz bir zemine karşı canlı bir perde tonu veya gündüz ve gece stor perdeleri tercih etmeyi deneyebilirsiniz.

Sonra, pencerelerle harika bir iş çıkardığınız için bir misafir sizi arkaya vurduğunda bize teşekkür edin.

  • Pencerenizin Yanında Duvar Sanatını Tanıtın

İlk adımı iyi uyguladınız. Ancak, görev henüz bitmedi. Bundan sonra yapabilecekleriniz: Çevrimiçi olun, portreler veya manzaralar arayın ve çerçevelendirin. Seçtiğiniz karelerin pencerelerinizle eşleştiğine bakın.

Koyu renkli perdenin tamamından memnun değilseniz, pencereleriniz için baskılı perdeleri tanıtabilirsiniz. Ancak, gündüz ve gece panjurlarına çok zıt bir şey almamaya dikkat edin.

Mix-Match Almaya Değer Bir Risk Olabilir!
Şimdi, bu bazılarınız için göz korkutucu görünebilir, ancak modern filmlerde ve televizyonda gördüklerimize dayanarak, karıştır ve eşleştir oyunda. Birbirini tamamlayan kumaşları ve dekoratifleri toplayın. Dokular ve renkler uyuşmuyor mu? Endişelenme! Dediğim gibi, birbirlerini tamamladıklarından ve birbirlerini desteklediklerinden emin olun.

  • Stor Perdeler

Ortaçağ dokulu bir duvarı modern bir perdeyle veya çağdaş bir pencere çerçevesini eski duvar boyasıyla karıştırmak işi sizin için yapabilir. Kim bilir? Dene bakalım!

  • Gizlilik Eklemek de Şık Görünebilir

Mahremiyeti kim sevmez ki? Özellikle modern zamanlarda, başkalarının işine bakmak ve müdahale etmek her geçen gün daha kolay hale geldiğinde. Mahremiyetinde çalışmayı sevenlerdenseniz, bu ipucu tam size göre. Gündüz ve gece panjurlarını takmanın yanı sıra, tam mahremiyet sağlamak için pencerelerinizde de biraz çalışma yapabilirsiniz.

Buzlu bir cam filmi tercih edebilirsiniz, çünkü bu sizin için aynı anda iki görevi yerine getirebilir. İlk olarak, gündüz ve gece panjurlarını kaldırır kaldırmaz pencerelerden günlük güneş ışığı dozunuzu alırsınız. İkincisi, her zaman istediğin gizliliği korursun.

Şimdi, uzmanlar dünya çapında birçok pencere mobilyalarını değerlendirme ve gözlemleme işlerini yaptılar. Dışarıdaki film fanatiklerinizden bazıları, günümüzde çoğu filmin öne çıkardığı şey olduğu için yukarıda belirtilen tüm ipuçlarını kabul edebilir.

Neticede,

Pencerelerinizi istediğiniz gibi yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Ancak, uzmanların önerdiği şeyle gitmek her zaman iyi bir fikir değil mi? Göreve şimdi başlamaya ne dersin? Pencereleriniz için en iyi gündüz ve gece panjurlarını satın alarak başlamanızı öneririz.

Gaz Sobası