Suni Çim

Abone Ol 
tarafından
52
Suni Çim

Evinizi Güzelleştirebilecek Farklı Suni Çim Türleri

Çimenler her zaman evler için en dekoratif obje olmuştur. Daha önceki bahçe otlarla doluydu ve bugün bile açık bahçeler farklı otlarla doluydu. Doğal otlar sayesinde değişken renkler, stiller ve dekorlar mümkündür.

Ancak günümüzde doğal çimlerin düzenli bakımının getirdiği stres nedeniyle suni çim yerini almıştır. Çimler, herhangi bir yere farklı şekillerde yerleştirilebilen farklı boyutlarda mevcuttur; iç veya dış mekan olabilir.

Çimlerin fiyatı, güvenilir çim çimlerin nerede aranacağı ve Toronto’daki Suni çim tedarikçileri önemli hususlardır. Bahçelere konabilecek bazı farklı suni çim türlerini tartışalım.

Kazık Yüksekliği

Çim hiç doğal görünmüyor, ancak onu oturma yeri veya halı olarak kullanmak istediğiniz oda alanınızın içine koyabilirsiniz. Çimler 30 mm boyundadır ve alanları temizlemek ve bakımını yapmak için kolay seçeneklere sahiptir. Suni çim daha uzun süre dayanır ve alanınızın doğal olarak güzel görünmesini sağlar.

Kapalı çeşmeleri veya bahçeleri olan birçok insan kazık yüksekliğindeki otları kullanabilir. Çimenler, evin içine koymak istediğiniz herhangi bir dekora kolayca ayarlanabilir.

Evcil Hayvan Bahçeleri

Evcil hayvanlarınız varsa ömür boyu kullanabileceğiniz suni çim, çimler için en iyi seçeneklerden biridir. Otlar, farklı mevsimler için sıcaklık kontrolleri durumunda evcil hayvanlar için uygundur. Toz ve kiri temizlemek de kolaydır. Evcil hayvanlar için ideal olan dayanıklı otlardan biri, köpekler ve hatta sahibi gibi evcil hayvanlar için rahatça oynayabilir ve uzun süre kalabilir.

Farklı amaçlarla farklı alanlara serilen en şık ve trend otlardan biri olan mikrop önleyici özellikleri, onu evcil hayvanlar için oldukça uygun hale getiriyor.

Kamyon Yatağı Astarı

Suni çimin yaygın kullanımlarından biri kamyon yatağı astarıdır. Sadece görünüm için değil, çim paspasları temizlemenin kolay yolu, onu kamyon yatağı astarı olarak daha kullanışlı hale getirir. Otların farklı dokuları ve renkleri, kamyon yatağı astarı olarak kullanılabilir. Toz ve kir birikme şansı yok, paspaslarda yağ birikme şansı yok.

İstenilen boyuta göre kesin ve yerleştirin, gerektiğinde yıkayın ve temizleyin.

Spor Sahası

Suni otlar spor alanı için iç mekanlarda kullanılır. Badminton, tenis ve masa tenisi, sentetik otların yaygın olarak kullanıldığı alanlardan birkaçıdır. Herhangi bir zorluk çekmeden oynayabilen oyuncular için güvenli, kaygan olmayan oynarken tutuş kaybetme şansı yok. Temizlemesi kolay, düzenli ve hijyeniktir.

Yerel spor merkezleri de spor merkezinde oyunlar düzenleyerek antrenman ve antrenman için kullanıyor. Uzun ömürlü, dekorasyon olarak kullanılan farklı dokularda ve oyuncuların oynaması için daha iyi bir platformda bulunabilir.

Golf Sahası

Doğal çim, golf sahasının temel gereksinimidir. Yine de düzenli bakım, yerde golf oynamak için suni çime uyum sağlamak için bir evrim yarattı. Bahçelerinizde küçük bir golf sahası istiyorsanız, alanın şekline ve boyutuna göre açık bahçenize kolayca yerleştirebilirsiniz.

Suni çim bir bahçıvanın işini azaltmıştır; Doğal otların sık sık kesilmesi ve biçilmesi gerektiğinden her mal sahibi bahçıvan tutamaz. Suni otlar, yer ve otların sorunlarını azaltmıştır.