Tente

Abone Ol 
tarafından
112
Tente

Tente, gölgede açık havada oturmak veya estetik bir görünüm vermek için bu aralığı kullanmak için çeşitli nedenlerle dış duvara tutturulmuş bir uzantıdır. Bu tenteler farklı malzeme türlerinde mevcuttur, bu nedenle çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Her malzemenin güneş yoğunluğunu emme kapasitesi vardır ve her malzeme benzersiz bir görünüm verir. Yani, müşterinin gereksinimlerine bağlıdır. Bir bina üzerindeki bir tentenin konumu, bir pencerenin, bir kapının veya bir kaldırım boyunca uzanan alanın üzerinde olabilir. Tenteler birçok şekilde monte edilebilir, ancak en iyi yol onları bir konsol kirişine asmaktır. Bu konsol tenteleri, normal çift kolonlu sistem yerine montaj için tek bir sütun kullanır. Endüstriyel Tenteler Sydney en iyi tenteleri ve uygun fiyatları sunar. Ve bu makale, konsollu bir tente kurmanın avantajlarını veya faydalarını aydınlatmayı amaçlamaktadır.

  • Daha iyi Alan Kullanımı

Bu kanopilerin en belirgin avantajlarından biri, kullanıcılara yürüme ve oturma amaçları için çok daha boş alan sağlamalarıdır. Bu sarsıntıların ayakta durmak için tek bir ışın kullanması anlaşılabilir. Bu nedenle, çift sütuna kıyasla daha az alan kullanırlar. Buna ek olarak konsol, tüm kuruluma genel olarak daha temiz bir görünüm kazandırmaya olanak tanır. Konsolun kullanımı sadece hanehalkı amaçlarıyla sınırlı değildir, aynı zamanda büyük bir ticari uygulamaya sahiptir. Bunları bir deponun dışına kurmayı düşünün; Yeni oluşturulan gölge artık park yeri olarak kullanılabilir. Ve bir adım öne çıkarsak, depolama birimleri olarak da kullanılabilirler. Kullanıcının değerini yeni oluşturulan gölgenin altına park etmesine izin vermek. Bunu yapmak, çok fazla sermaye tasarrufu yapmanıza yardımcı olur, çünkü tüm bir depolama birimini inşa etmek, sadece bir gölge kurmaktan çok daha pahalıdır.

  • Görünüm

Bu kurulumun öne çıkan bir diğer özelliği de binanın dış cephesine kattığı mükemmel görünümdür. Bir konsol sistemi birçok mimari stile sahiptir ve standart bir sistemden öne çıkar. Sistem, kaldırımı kaplama işlevine sahip olmanın ve aynı sistem içinde benzersiz ve farklı bir stile sahip olmanın harika bir yoludur. Endüstriyel Tenteler, müşterinin bitmiş üründen memnun olduğundan emin olmak için bir dizi daha ileri gitti. Montaj işlemi, konsol kirişinin estetiğinin belirgin olması için etkili olmalıdır. Bu amaçla Endüstriyel Tenteler, bu tenteleri, bu yeni ekleme veya uzantının dış yapıya uyum sağlayacağı ve tek tip bir görünüm kazandıracak şekilde monte eder. Özelleştirilmiş oluklar da halihazırda var olan oluklarla tutturulmuştur; Bu, öncelikle yapısal hasarlara neden olabileceğinden, salıncakta su toplanmamasını sağlamak için gereklidir

  • Maliyetlendirme

Konsollu kanopiler, standart alüminyum kanopi sistemlerinden çok daha büyük beton temeller gerektirir. Bu, tek bir sütuna dayanan tüm kanopi yükünün yanı sıra büyük konsol nedeniyle oluşan çok daha büyük momentin bir sonucudur. Tipik bir kanopi sisteminden daha az sütun kullanıyor olsanız bile, konsollu sistem için kullandığınız sütunların çok daha büyük olması gerekir. Bu nedenle, konsollu kanopiler genellikle diğer stillerden daha pahalıdır. Neyse ki, birçok faydası var ve gelecek on yıllar sürecek.

Parke Döşeme