Veranda Dekorasyon

Abone Ol 
tarafından
62
Veranda Dekorasyon

Sundurmanızı dekore etmek söz konusu olduğunda, hazırlığı kolay bir başarı değildir. Dış mekan sundurma dekorasyonunun aklınızdan kaçması veya ışıklarınız ve sundurma dekorasyonlarınız gibi yapılacak şeylerin en alt listesinde olması tamamen normaldir. Yine de, evinizi hazırlamanın en önemli kısmının muhtemelen bu eşyalar olduğunu öneririm. Ziyaretçilerinizin tatil sırasında evinize geldiklerinde görecekleri ilk şey sundurma dekorunuzdur, bu nedenle harika bir ilk izlenim bırakmak istersiniz. Profesyonel ışık montajcılarıyla iletişime geçebilir veya bu sezonunda sundurmanızı süslemek için kullanabileceğiniz bazı fikirlere göz atabilirsiniz.

Çelenk Oluştur

Çelenk Fikirleri

Kaynağı kolay sedir ve asma dallarının bir karışımı ile yapılır. Taze sedir ve asma dallarını 12 inç uzunluğunda toplayın ve birbirine bağlamak için yeşil metal tel kullanın. Kapı çerçevesinin etrafından dolana kadar devam edin. Demetleri, kapının üzerine asmak için çiviler veya kancalar kullanarak yeşil telle örtüşen bir desende bağlayın. Çam kozalaklarını ve meyveleri takın.

Asılı Sepet Dekoru

Ziyaretçilerinizin dikkatini yukarı çekmeye yardımcı olur ve bir sundurmanın girişini çerçevelemenin şık bir yoludur. Ne yazık ki, kış havası başladığında, içlerinde yetişen çok fazla bitki yoktur. Yaz çiçekleri öldüğünde ve ilk don, asılı sepetinizdeki değerli bitkinizi yok ettiğinde, onları  için bu renkli vitrinlerle değiştirin. Sepet bir su kaynağını gizleyebileceğinden, taze yaprak dökmeyen dallar çelenk veya çelenk şeklinden daha uzun süre dayanır. Biraz yeşillik, biraz süsleri ve biraz süs eşyaları ile sundurma dekorasyonunu farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Paten Çelengi

Kürklü buz patenleri için yeterince kışlık veya şık değilmiş gibi. Bu yaratıcı kendin yap oyununda yaprak dökmeyen çiçeklerle kaplandılar ve tüm tatil ziyaretçilerinizi yenmek için benzersiz bir “çelenk” için yumuşak bir ponponla bitirdiler. Gümüş jingle çanları veya süs eşyaları minyatürü, işleri daha da şenlikli hale getirir.

Ahşap Tabela Dekoru

Bu ahşap tabela gibi rustik dokunuşlarla verandanıza samimi bir tatil sahnesi oluşturabilirsiniz. İlkel tatil dekorunu seviyorsanız, büyük bir işaret, kalın yazı tipleriyle sundurmanız için ideal odak noktasını oluşturabilir. Beyaz badanalı veya doğal olarak boyanmış ahşap bir tabeladaki canlı yeşil veya kırmızı metin, kızaklar, çelenkler ve iple bağlanmış kahverengi kağıt kutular gibi diğer geleneksel  sundurma süslemeleriyle kolayca eşleşen cesur bir açıklama yapar. ‘Mutlu Tatiller’ veya daha iyisi gibi ifadeler kullanabilirsiniz; yaratıcı olabilir ve en sevdiğiniz tatil filmlerini veya şarkı dizisini kullanabilirsiniz.

Fenerle Aydınlatılmış Basamaklar ve Sarılı Sütun

Zarif bir kapı görünümü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Çelengi sundurma sütunlarınızın etrafına sarın ve basamaklarınız varsa basamaklara fenerler koyun. Ziyaretçinizin dikkatini ekicilerin ve çelenkin görünümü tamamladığı ön kapıya yönlendiren görsel olarak hoş bir giriş de oluşturabilirsiniz. Bu klasik yöntem hemen hemen her verandada güzel görünür ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Gerçek bir minimalist görünüm için sade yeşillikler ve çıplak dal dalları kullanın veya daha güçlü bir görünüm için renkli süslemeler ve renkli ışıklarıyla canlandırın.

Ekstra Çelenkler

Büyük bir fiyonklu iki şenlikli çalı ile kapıda iki veya daha fazla çelenk asılı. Bu tasarım, bu tatil sezonunda fazladan gitmeyi planladığınızda şüphesiz ziyaretçilerinizden ve komşularınızdan iltifatlar alacaktır. Uygun bir büyük fiyonk elde etmek, tasarıma hoş bir dokunuş katmak için bu dekorasyon konseptini mükemmelleştirmenin sırrıdır. Büyük bir kapınız varsa, büyük bir 24 çelenk kullanın. Daha sonra küçültülmüş versiyon daha küçük bir kapınız varsa veya büyük bir girişiniz varsa, girişi eşit şekilde dekore edilmiş ağaçlarıyla çevrelemeyi düşünün.

İplik ve Sicim Çelenk Dekoru

Bu çelengi iplik ve sicim gibi yeniden kullanılan malzemelerden yapabilirsiniz. Bu görünümü gerçekleştirmenin birkaç yolu vardır, ancak en kolay ve en uygun maliyetli seçenek, geçmiş  yeniden kullanılan öğeleri içerir. Örneğin, eski süsleri alabilir, bazılarını gümüş parıltılarla kaplayabilir ve gerisini nötr sicim, ip veya iplik ipi ile kaplayabilirsiniz. Dilerseniz geçen yılki hediye kutularından eski kurdeleleri de kullanabilirsiniz. Ardından bazı süslemeler veya tahtadan kar taneleri ekleyin. Diğer yöntemler için daha rustik ve eğlenceli bir çelenk istiyorsanız dikenli tatlı sakız topları, hasır toplar veya korunmuş çiçekler gibi doğal unsurlar kullanın.