Winnipeg

Abone Ol 
tarafından
73
Winnipeg

Winnipeg neden Y Kuşağı için mükemmel bir şehir

Winnipeg, gençler için yaygın olarak ideal olarak kabul edilir ve binyılın sonlarındaysanız, bu şehri birden fazla nedenden dolayı seveceksiniz. Birkaç tuhaflık da var, ama çoğunlukla Winnipeg, binyıllar ve yeni nesillerin başlaması için harika bir şehir. İşte nedeni.

Girişimci Bir Cennet

Grande Vista’nın

Tüm Kanada’da girişimci dostu olmak söz konusu olduğunda Winnipeg’den daha üst sıralarda başka hiçbir şehir yok. Burada oyunda başka küçük faktörler olsa da, bunun arkasındaki temel neden, çok sayıda KOBİ sektörü için Winnipeg’in ülke içindeki en düşük işletme maliyetlerine sahip olması olacaktır.

Kendi işinizle yeniden başlamak isteseydiniz, bu rüyanın peşinden gitmek için ideal Kanada şehri olurdu.

Konaklama Sonunda artık Uygun Fiyatlı ve Lüks Olabilir

Winnipeg Lüks Daire

Başlangıçta şehirde konaklama hiçbir zaman maliyetli olmadı, ancak daha önce sahip olmadığı şey, aynı talebe kıyasla lüks kiralık dairelerin mevcudiyetiydi.

Ancak, A & S Homes gibi şirketlerin çabaları sayesinde, iyi bir gelire sahip y kuşağının artık şehrin en güvenli bölgelerinde uygun fiyatlarla Winnipeg lüks daire kiralamalarını bulabilmesi gerektiğinden, sahne son zamanlarda oldukça değişti. Bu daire kiraları her şey dahildirbu, tüm lüks olanakların hiçbir ek ücret ödemeden paketin bir parçası olacağı anlamına gelir.

Yemek Seçenekleri Kelimenin Her Anlamıyla Çeşitlidir

Lüks Konaklama Kanada

Kültür ve mutfaktaki çeşitlilik, Winnipeg’i yiyecek avına çıkmak için bu kadar harika bir yer yapan şeydir. Burada yemeğin tadını çıkarmak için belirlenmiş bir ‘gurme’ olmanıza bile gerek kalmayacak çünkü özellikle ne yedikleri konusunda seçici olanlar bile keşfedilecek seçenekler asla tükenmeyecek.

Çizburger, seçkin yerel mutfaklar, Japon suşi, klasik Fransız yemekleri veya egzotik Orta Doğu yemekleri arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz fazlasıyla restoran ve kafe var.

Sıcaklık Hafif Yürekli Olanlar için Değil!

Dondurucu Kanada Kışı

Bu, genel olarak Kanadalılar için çok fazla bir sorun olmamalı, ancak kışları dondurmaya alışkın değilseniz, Winnipeg’in üstesinden gelinmesi zor bir şehir olduğunu kanıtlayabilir. Zaman zaman sıcaklık -22 ° F ile -40 ° F arasında düşebilir, bu nedenle kışa vaktinden önce hazırlıklı olmanız gerekir.

Öte yandan, çoğu yaz günü şehirde asla çok sıcak olmadığı için hoş olacak, ancak geceleri dışarıda bile insanları sıcak tutacak. Nisan ve Eylül ayları arasında açık hava şenliklerinin çoğu bu nedenle düzenleniyor ve gençlerin yaz aylarında parti yapma seçenekleri asla tükenmeyecek.

Belki de Winnipeg’i ilgilendiren tek gerçek endişe, şehrin önemli ölçüde düşmesi gereken suç oranıdır. Bununla birlikte, polis departmanından birkaç güvenlik ipucunu takip ederek ve değişken alanlardan kaçınarak, bin yıllıklar için çok fazla endişe edilmemelidir.