Yatak Odası Dekorasyonu

Abone Ol 
tarafından
80
Yatak Odası Dekorasyonu

Yeni Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir ve Süslenir

Yatak odanızı dekore etmek çeşitli şekillerde olabilir. Birlikte iyi çalışacak ve kişisel ihtiyaçlarınıza uygun öğeler bulmalısınız. İşte özel sığınağınızı süslerken göz önünde bulundurmanız gereken daha geniş kategorilerden sadece birkaçı.

Mobilyalarınızı Boyutlandırın
Küçük Yatak Odası Dekoru

Mobilyalarınızın boyutu, yatak odanızın havasında büyük bir fark yaratabilir. Örneğin, büyük bir odadaki büyük veya büyük boyutlu mobilyalar onu rahat hissettirebilir. Aynı mobilyaları küçük bir yatak odasında kullanacak olsaydınız, darmadağın hissetmeye başlayabilirdi. Yatak odanıza dahil etmek isteyeceğiniz mobilya miktarı, mevcut taban alanı miktarına bağlı olarak da değişecektir. Yaratmak istediğiniz ruh haline uyacak bir mobilya stili seçin.

Uyku Seçeneklerinize Bakın
Yeni Yatak Odası

Herhangi bir yatak odasının en önemli kısmı yatağınızdır. Hayatının yaklaşık üçte birini yatakta geçiriyorsun, bu yüzden iyi bir yatağa sahip olmak istiyorsun, eller aşağı. Yatak odanız için jel hafızalı köpük şilte almak sizin için doğru hareket olabilir. Uyku tarzınıza uyacak birçok farklı yatak arasından seçim yapabilirsiniz. Nasıl uyuduğunuz, sizin için en uygun yatak tipini seçmek söz konusu olduğunda göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli şeydir.

Paletinizi Seçin
Soğutma Jeli Hafızalı Köpük Şilte

Renk paletinizi seçerken temel kural, yatak odasında oldukça nötr olması gerektiğidir. Bu, yatak odanızın renkten yoksun olması gerektiği anlamına gelmez. Yatak odanızdayken uykuya odaklanabilmeniz için renk poplarınızı akıllıca seçin. Renk seçeneklerine bakarken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer şey de sakin ve dinlendirici olacak bir şey seçmektir. Güneş doğmaya başladığında tercihleriniz tarafından kör edilmek istemezsiniz.

Pencerelerinizi Giyin
Jel Hafızalı Köpük Şilte

Pencere pansumanları, yatak odanızdaki tasarımınızın bir diğer önemli parçasıdır. Biraz mahremiyete sahip olmak istersiniz ve hatta sabahın erken saatlerini engellemek isteyebilirsiniz. Çekici pencere pansumanları yatak odanıza biraz pizazz getirebilir ve tüm odayı birbirine bağlamanıza yardımcı olabilir. Hatta perdelerinize odaklanmak ve seçiminizi tamamlayacak başka unsurlar bulmak isteyebilirsiniz.

Yatak odanız, bütün gece uyumanız için size ilham veren dinlendirici bir yer olmalıdır. Bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olmak için bu ipuçlarını kullanın.